Čo sú hromadné zľavy

Na slovenský internet dorazil fenomén hromadného nakupovania, vďaka ktorému môžu spotrebitelia ušetriť aj viac ako 50% z pôvodných cien. V zahraničí je tento spôsob uplatňovania zliav obrovsky populárny a napríklad v susednom Česku sa v priebehu minulého leta stal úplným hitom.

Hromadné nakupovanie funguje na princípe výrazných zliav, ktoré sú platné až vtedy, keď sa ponúkaný tovar rozhodne kúpiť dopredu daný minimálny počet nakupujúcich. Zľavu tak získajú všetci nakupujúci. Za nákup sa väčšinou platí až vo chvíli, keď je počet záujemcov dostačujúci. Záujemcovia potom dostávajú e-mailom voucher na zakúpenú službu alebo tovar.

Úspešnými zahraničnými servermi s dobrým regionálnym pokrytím sú napríklad Groupon.com, Wahanda.com alebo Groupola.com. Ponúkajú zľavy do reštaurácií, cirkusov, hotelov, zľavy na športové akcie, návštevy kín či na rôznorodú starostlivosť o telo. Ponuky sú platné napríklad len jediný deň a pre záujemcov o zaujímavé zľavy fungujú aj ako výborné tipy na nové akcie a produkty.

Článok bol prevzatý z portálu www.aktuality.sk dostupné na http://www.aktuality.sk/clanok/171382/na-slovensku-startuju-hromadne-zlavy

Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.