Elektrický plašič hlodavcov a hmyzu Riddex

4.99 €
pôvodne zľava ušetríte
14.50 € 66% 9.51 €
Do uzavretia ponuky zostáva
221 objednávok
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis

  • Najúčinnejší spôsob ako sa zbaviť hmyzu a hlodavcov.
  • Funguje 100 % bez zápachu a neuvoľňuje do ovzdušia škodlivé chemikálie.
  • Jednoduché, rýchle a účinné použitie.
  • Tip na netradičný darček.

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 26.07.2017 do 30.09.2021
  • Počet kupónov v akcii: 5000
  • Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 10 pracovných dní od obdržania kupónu.
  • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavaprevas@gmail.com
  • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe prevodom alebo kartou je zdarma € ( slovenská pošta )

Účinne odpudzuje šváby, potkany, komáre, mravce, myši, muchy, pavúky či mole. Laboratórne štúdie ukázali, že ultrazvukové vlny útočia na sluchový a nervový systém väčšiny škodcov, čo im spôsobuje bolesť a nepohodlie.


PestRepeller je kvalitný prístroj na odpudzovanie hmyzu a hlodavcov pre vašu každodennú pohodu. Zbavte sa myší, potkanov, komárov, švábov, pavúkov a ostatného hmyzu! Prístroj je veľmi účinný a jednoduchý na použitie – stačí ho zapojiť do zásuvky a o všetko potrebné sa postará.Nielen, že vám táto nepríjemná háveď znepríjemňuje život, ale navyše sú aj nosičmi rôznych chorôb. Takže neváhajte ani chvíľu a kúpte si tento revolučný prístroj. Zabezpečte sebe a Vašim deťom bezpečné prostredie.


Nový revolučný PestRepeller doručí elektromagnetické impulzy vo vašom domove presne tam, kde sa schováva všetka nechutná háveď ako šváby, mravce, pavúky, hlodavce atď. Tieto impulzy sú extrémne nepríjemné pre hmyz a hlodavce, takže opustia váš domov a zďaleka sa mu budú vyhýbať. A navyše PestRepeller vytvára aj ultrazvukové vlny, ktoré vás zbavia aj múch, komárov a všetkého lietajúceho hmyzu.Pomocou PestRepelleru vyženiete z Vášho domova všetku háveď ako myši, potkany, šváby, mravce, pavúky, komáre, muchy a vlastne všetok nepríjemný hmyz a hlodavce. Nemusíte nič robiť len zapojte PestRepeller do zásuvky a o ostatné sa postará!


PestRepeller môžete bezpečne používať v blízkosti Vašich detí a domácich miláčikov, a vybavili sme ho aj nočným orientačným svetielkom. S PestRepellerom ušetríte peniaze a zbaví vás všetkého nepríjemného hmyzu a hlodavcov.


Chráňte svoj domov, svoje deti pred nebezpečnými škodcami!


Funguje 100 % bez zápachu a neuvoľňuje do ovzdušia škodlivé chemikálie. Zariadenie nespôsobuje rušenie televízie, rádia, elektronických zabezpečovacích zariadení, požiarnych detektorov na oheň a iných elektrických zariadení.


Neváhajte a zakúpte si svoj plašič hlodavcov ešte dnes!

Poskytovateľ
Alpha shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica
01851
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
Ručná sprcha pre psov
Ďalšia dnešná zľava
Zabavte sa ako za detských čias s nestarnúcou hrou Tetris
Ďalšia dnešná zľava
Krájač a servírovač na melón
Ďalšia dnešná zľava
Bezdrôtový zvonček, rozsah 100 M
Ďalšia dnešná zľava
MP5 autorádio s dotykovým displejom
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.