Nádherná Pálava s raňajkami a neobmedzenou konzumáciou vína

42.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
61.00 € 31% 19.00 €
zľava bola ukončená
26 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Kupón zahŕňa:

 • ubytovanie v penzióne Pálava
 • bufetové raňajky
 • neobmedzená konzumácia vína každý večer 18:00 – 22:00
 • možnosť prikúpenia večere s výberom z 2 jedál (200 Kč / voucher)
 • wifi
 • gril
 • parkovanie

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 01.10.2017 do 30.04.2018
 • Maximálny počet kupónov na osobu: 10
 • Počet kupónov v akcii: 200
 • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu
 • rezervácie na t.č.+420 777 81­8 580 alebo e-mail: palava-ubytovani@email.cz
 • doporučujeme rezerváciu ihneď po zakúpení voucheru
 • po rezervácii termínu pobytu sa už reklamácia riadi podľa podmienok, ktoré si môžete vyžiadať na e-maily palava-ubytovani@email.cz či telefónu danej prevádzky.


Záhrada Európy, ako sa tiež Pálave hovorí, ohromí každého návštevníka. Toľko slnka! Toľko krásy! A hlavne, toľko vína! Vďaka pobytu v penzióne Pálava si budete môcť vychutnať ako produkty miestnych viníc, tak i ostatné krásy tohto malebného kraja.V útulnom penzióne ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky, z ktorých je každý vybavený vlastným sociálnym zariadením a kúpeľňou. V žiadnom z izieb nechýba televízie a celková kapacita je 27 lôžok. Rovnako možno zdarma využiť bezdrôtového pripojenia k internetu WiFi ako v izbách, ako aj v celom areáli.Súčasťou areálu je aj reštaurácia, ktorá má svoj osobitý štýl s nádychom poľovníctva a rybárčenie. Pochutnáte si tu predovšetkým na českej a regionálnu kuchyňu, ale aj na zverinových a rybacích špecialitách.Každé ráno sa posilníte na raňajkách podávaných formou bufetu. Môžete si priplatiť za polpenziu v stredu a vo štvrtok ( 7,49 € / voucher, večere výberom z dvoch jedál). Za priaznivého počasia je tu pre vás pripravené zastrešené vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania.Penzión Pálava je držiteľom Certifikátu Ligy Garantované Kvality (iba 200 reštaurácií), ktorý udeľuje pivovar Starobrno za správnu starostlivosť o výčapné techniku, vďaka ktorej je zaručená stála kvalita chuti piva Starobrno. A konečne to najlepšie – vynikajúce juhomoravske vínečko. Však tiež budete na juhu Moravy, nie? Každý večer vás medzi 18. a 22. hodinou čaká neobmedzená konzumácia vína, tak na zdravie!Tipy na výlety


Pešia turistika a cyklistika (v okolí penziónu) Na južnej Morave sa rozhodne nestratíte, či už ste vyznávačom turistiky pešej alebo na bicykli. Na význačná miesta Lednicko-valtického areálu vás zavedú značené a udržiavané turistické chodníky, ktoré sa napájajú na diaľkové trasy. Ocitnete sa v krajine, ktorú človek citlivými zásahmi po stáročia utváral pre krásu a zábavu. Objavíte chuť dobrých vín, farbistého folklóru a panenskej prírody.Lednicko-valtický areál (12 km)


Už od roku 1996 je „Lednice a jej záhrady“ súčasťou Zoznamu svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO. Dnes navrhujú historickí nadšenci nový oficiálny názov „Báječná Lednice“. Atmosféra rozprávkového zámku sa tu rozhodne nestratila. Ľudia si sem prichádzajú oživiť detské sny pod zámienkou, že odborným okom obdivujú skvostnú architektúru.Aqualand Moravia (20 km)


Ak zatúžite po troche vodných radovánok, bez váhania vyrazte do Aqualand Moravia, ktorý je najmodernejším zábavným vodným centrom v Českej republike. Celkovo je pre vás pripravené 12 bazénov, 20 tobogánov a šmýkačiek, 24 sáun a procedúr a samozrejme aj program plný zábavy a možnosť občerstvenia.


Poskytovateľ
Penzion Pálava
Přítluky 32
Přítluky
692 01
tel.: +420 777 818 580
Ďalšia dnešná zľava
Obliečky s kvalitnou 3D fototlačou v 4 prevedeniach
Ďalšia dnešná zľava
Diskové Led svietidlá do záhrady, 4 kusy
Ďalšia dnešná zľava
Teleskopický objektív pre mobilný telefón s 8 násobným zväčšením
Ďalšia dnešná zľava
Očný masážny prístroj BRIGHT LOOK
Ďalšia dnešná zľava
Rozprávková lietajúca Elza z Ľadového kráľovstva
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.