Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Inteligentné hodinky Smartwatch F8 s menitelnými pásikmi

Dostupné varianty:
zľava 50 %

Popis

športové údaje: Štatistiky vášho denného objemu cvičenia, vymazanie každý deň v 24 hodín. Spánok: štatistika dennej doby spánku podľa zodpovedajúcej logiky a výpočet kvality spánku, historické dáta možno nájsť v aplikácii. Monitor srdcovej frekvencie: Automaticky meria srdcovú frekvenciu, keď sa funkcia prepne na srdcovú frekvenciu, alebo ak stlačíte monitor srdcovej frekvencie v aplikácii APP, dáta sa uložia do aplikácie.

Pripomenutie hovoru. Otvorte funkciu v aplikácii, náramok bude vibrovať, keď telefón príde. Anti-lost: Otvorte funkciu APP, náramok vibruje, keď je telefón odobratý.Pripomenutie pitného režimu. Otvorte funkciu V aplikácii a nastavte dobu trvania, náramok vibruje. Nájsť náramok: Stlačením funkcie v programe náramok vibruje. Obnoviť továrenské nastavenia: V mobilnej aplikácii nastavte čas na predchádzajúci deň alebo deň potom, čo dáta náramku môžu byť vymazaná synchronizáciou.

-1,3 "displej -Remienky sú kompatibilné s Apple watch remienkami 42mm -Vymeniteľný silikónový pásik -Vodeodolná konštrukcia - krytie IP67 -Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 4.0 -Krokomer, stopky, budík -Pohybový senzor - ovládanie hodiniek pohybom ruky -Meranie srdcového tepu a spálených kalórií -Monitoring kvality spánku -Notifikácia hovorov a SMS správ -Diaľková spúšť -Výdrž batérie až 15 dní v pohotovostnom režime -Rôzne vzhľady ciferníkov -APP: Wearfit 2.0 -čierna farba


-Kompatibilné verzie telefónu a verzie BLE: Android 4.2 alebo vyšší, IOS 9.0 alebo vyšší, BT4.0 -Obrazovka: 1,3 palcová obrazovka s rozlíšením 240 x 240 pixelov - Batéria: 170 mAh

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac