Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Hracia podložka klavír pre deti

Dostupné varianty:
zľava 50 %

Popis

Hracia podložka je skutočne hudobné využitie pre vaše deti! Kto z detí nemiluje hračky so zvukmi? Tí najmenší sa od zvuku nemôžu odtrhnúť a pre tých väčších je to prinajmenšom výzva. Vďaka klavíru sa totiž zahrajú na skladateľov. Veselý farebný klavír ponúka niekoľko zvieratiek a po stlačení na dané zvieratko zahrá priradeným nástrojom. Okrem toho ponúka hracia podložka a iné zaujímavé tlačidla. Deti ovládajú hlasitosť zvuku, prehrávajú rôzne nahrané melódie alebo nahrávajú nové.

Pri hraní dochádza k rozvoju myslenia, ale hlavne sa prehlbuje hudobný sluch a jemná motorika vašich detí. S hracou podložkou klavír, čaká na vaše dieťa veľa hudobnej zábavy. Pritom je skladná a ľahko prenosná. Na túto zábavu prilákate každého kdekoľvek.
Obsah balenia: -1x hracia podložka Technická špecifikácia: -Rozmery: 100 x 36 cm -Napájanie: 3x AA batéria 1,5 V -Materiál: tkanina -Veselé farebné prevedenie so zvieratkami -Podporuje jemnú motoriku, hudobný sluch a myslenie -Skladná a prenosná -Zvieratká predstavujú jednotlivé nástroje -Po stlačení zvieratka hrajú na klavír daným nástrojom -Tlačidla: ON/OFF, zosilovanie/ zoslabovanie zvuku, prehrávanie pesničiek, nahrávanie zvuku, púšťanie nahratých pesničiek atď -Hračka nie je vhodná pre deti do 3 rokov

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac