Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Barcelona na 4 dni so slovenským sprievodcom, letenkou a kúpaním

Barcelona, mesto a kúpanie v mori 4 dni, so slovenským sprievodcom a polpenziou. Dovolenka za poznaním a oddychom – letecká doprava ako dolpnková služba je zahrnutá v cene.

Dostupné varianty:
zľava 50 %

Popis

Hotel Mercury 4**** polpenzia, pláž 50 m
Program dovolenkového a poznávacieho pobytu:
1. deň: Stretnutie so slovenským delegátom- sprievodcom v Bratislave na letisku. Odlet do Barcelony so sprievodcom. Transfer do hotela Mercury, večera formou švédskych stolov. Voľno pri mori.
2. deň: Raňajky formou švédskych stolov. So slovenským sprievodcom odchod do Barcelony  moderným vlakom. Pešia prehliadka Barcelony: Sagrada Familia,  Tržnica, Staré mesto, Casa Batló Gaudi, Casa Milá, La Rambla, poobede voľno v Barcelone, neskoro poobede návrat do hotela.večera
3. Deň: Raňajky formou švédskych stolov, pobyt pri mori, kúpanie, pre záujemcom možnosť návštevy Barcelony so slovenským sprievodcom. Večera v hoteli.
4. Deň: Raňajky formou švédskych stolov, kúpanie, slnenie, voľno, podľa letového poriadku odlet domov so slovenským sprievodom, prílet domov.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac