Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Krásna jar v Ríme, 3 alebo 4 dni so slovenským sprievodcom + hotel 3*** + raňajky + letenka + spoznanie

Rím a Vatikán, potulky po meste, 3 alebo 4 dni letecky, so slovenským sprievodcom. Dovolenka za poznaním – letecká doprava ako dolpnková služba je zahrnutá v cene.

Dostupné varianty:
zľava 54 %

Popis

1. deň:
Odlet z Bratislavy / alebo Viedne
Zraz účastníkov je v Bratislave. Let so sprievodcom do Ríma. Prílet do Ríma, kde je už Vianočná atmosféra. Transfer do hotela.
Podľa časového limitu  nasleduje pešia prechádzka po Ríme: pomník Victora Emanuela a Kapitol, kde sa nachádza socha vlčice, ktorá vychovala Romula a Réma, zakladateľov Ríma.
Benátske námestie, večerný Rím. Večer návrat do hotela.

2. deň:
Raňajky v hoteli, alebo v talianskej kaviarni v Ríme, so sprievodcom pešia prechádzka v Ríme s Vianočnou náladou. Uvidíme:  – Koloseum a tiež Forum Romanum. Počas prehliadky navštívite: Piazza di Spagna, Fontána di Trevi, Pantheon, námestie sv.Ignáca, Benátské námestie a Kapitol.  Počas tejto prechádzky budete mať možnosť hodiť si svoju mincu do najznámejšej fontány v Taliansku, do Fontány di Trevi. Španielske schody sú obľúbeným miestom Talianov na stretávanie. Nákupné možnosti na Via del Corso, krátke voľno.

Pešia prechádzka so sprievodcom: Vatikánske námestie, kde sa nachádza bazilika Svätého Petra.
V blízkosti sa nachádza Anjelský hrad, prejdete cez Anjelský most a dostanete sa na nádherné barokové námestie Navona, za ním budete pokračovať úzkymi uličkami až k Pantheonu, antického chrámu, ktorý bol venovaný bohom. Voľný čas, večer návrat do hotela podľa pokynov sprievodcu.

3. deň:
Raňajky. Podľa letového poriadku bude zabezpečený transfer na letisko a odlet domov. Návrat domov.
(Možnosť predĺženia tohto jarného pobytu v Ríme s voľným programom. + 1 noc len za 49 Eur/osoba)

Zmena programu je vyhradená a aktualizovaná podľa letového poriadku

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac