Miraj Resort**** - luxus ako z rozprávky

189.00 €
pôvodne zľava ušetríte
294.00 € 36% 105.00 €
Do uzavretia ponuky zostáva
18 objednávok
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis

Miraj Resort **** leží na významnej križovatke ciest východ-západ a sever-juh v blízkosti mesta Lučenec. Hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu, lobby bar a obchodnú galériu.Doprajte si luxus ako z rozprávky v nezabudnuteľnom Miraj Resort****, ktorý si pre vás pripravil novučičký morský wellness, aký nemá páru! Vo wellness & spa sa nachádza bazén a detský bazén soslanou vodou, tepidárium s vyhrievanými lehátkami, 3 vírívky, fínska sauna, parná sauna, infra sauna a čajový bar.

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 08.09.2017 do 17.12.2017
 • Maximálny počet kupónov na osobu: 400
 • Počet kupónov v akcii: 400
 • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu

V cene balíčku:

 • ubytovanie pre 2 osoby (v Dvojlôžkovej izbe Standard)
 • bohaté raňajky formou švédskych stolov pre 2 osoby
 • gurmánske dvojchodové večere formou výberu z menu polpenzia pre 2 osoby
 • neobmedzený vstup do Morského Wellness & Spa pre 2 osoby (vnútorný bazén so slanou morskou vodou, vnútorný detský bazén, tepidárium s ležadlami, 3 vírivky, fínska sauna, infra sauna, parná sauna)
 • župan na izbe pre 2 osoby
 • izbový servis pre 2 osoby
 • parkovanie pred hotelom
 • free wifi

Miraj Resor **** – miesto kde sa stretla vynikajúca gastronómia s luxusom interiéru aj exteriéru je raj na zemi.Ubytovaní budete v útulnej izbe s mramorovou kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom, fénom na vlasy a WC. V izbe sa nachádza TV, trezor a minibar.
Hotelová reštaurácia vás na prvý pohľad zaujme svojim príjemným interiérom a gastronómiou na špičkovej úrovni, ktorá uspokojí chute aj tých najnáročnejších. Vychutnajte si jedinečnú kombináciu slovenskej a medzinárodnej kuchyne.
Jedlá sú starostlivo pripravované z miestnych surovín alebo surovín zo susedných regiónov. Priľahlé lúky a lesy, patriace resortu ho zásobujú množstvom čerstvých BIO ingrediencií. Tím kuchárov pod vedením Mateja Gajdošíka sa postará o váš jedinečný gastronomický zážitok.Hotel má úplne novučičké wellness centrum, ktoré si môžete počas pobytu dopriať neobmedzene. Určite radi využijete veľký bazén so slanou vodou, detský bazén, tepidárium s ležadlami, 3 vírivky, fínsku, infra a parnú saunu.Vo vonkajšom areáli sa nachádza bazén so slanou morskou vodou, nový Infinity Pool, pláž s morským pieskom, palmy a bar s terasou. V bazéne môžete využiť množstvo masážnych trysiek, a vodopádov. Súčasťou bazéna je oddelený menší bazén v ktorom je hĺbka vody 50 cm.

Infinity pool, v preklade „nekonečný bazén“, je bazén, kde voda preteká cez jeden alebo viac okrajov, čo vytvára vizuálny efekt vody bez hraníc. Takéto bazény sú často navrhnuté tak, aby sa okraj spájal s väčším množstvom vody, ako je oceán, alebo s oblohou.Počas dňa môžete ochutnať našu skvelú kávu, ku ktorej Vám určite odporúčame niektorý z našich dezertov.Večer určite padne vhod dobrý drink, či zábava v našom bowlingu.

Tešíme sa na vás!

Poskytovateľ
MIRAJ Resort ****
Lučenec
tel.: +421 47 3337103
Ďalšia dnešná zľava
Donovaly už od 89 eur s extra dlhou platnosťou do 31.10.2017
Ďalšia dnešná zľava
Oporný pás do autosedačky pre deti
Ďalšia dnešná zľava
Čarovné vianoce v Hoteli Eufória ***, dieťa do 11,99 rokov ZADARMO!
Ďalšia dnešná zľava
10-dielna sada kozmetických kefiek na make-up rôznych veľkostí
Ďalšia dnešná zľava
Farebný LED projektor pre skvelé večierky
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.