Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

128GB pamäťová MicroSD karta s adaptérom

Dostupné varianty:
zľava 56 %

Popis


Súčasné telefóny nemajú veľa pamäte, pretože sú vytvorené na to, aby si každý jednotlivec vytvoril zariadenie podľa svojej predstavy. Na tieto situácie sú vytvorené MicroSD karty, ktoré obsahujú externú pamäť, a vy si pokojne na telefón alebo tablet môžete ukladať hudbu, videá alebo fotky.

Získajte rýchlejšie aplikácie a výkon pre váš počítač, smartfón či tablet. S rýchlosťou až 30 MB/s je vašou ideálnou voľbou pre uloženie vášho mobilného života a všetkých full HD videí. Odporúčame hlavne pre vysoko kvalitné mobilné telefóny, smarfóny a tablety najnovších generácií.
Charakteristika
pamäťová MicroSD karta v balení aj s SD adaptérom kapacita 128 GB karta pre pokročilé snímanie fotografií a full HD videa rýchlosť prijímania / odosielania až 30 MB/s obsiahne až 24 hodín videa v HD kvalite


128GB pamäťová MicroSD karta s adaptérom Získajte rýchlejšie aplikácie a výkon pre váš počítač, smartfón či tablet. Vaša ideálna voľba pre uloženie Vášho mobilného života a všetkých full HD videí. Cena je konečná, vrátane poštovného.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac