BMW i8 - nezabudnuteľná jazda na hybridnom superšporte vrátane všetkých nákladov v Trenčíne a Bratislave

901 Kč
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
2007 Kč 55% 1106 Kč
zľava bola ukončená
14 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

** zahŕňa:**

  • jazda na BMW i8 v Trenčíne alebo v Bratislave
  • všetky poplatky v cene

Dôležité:

  • v prípade nepriaznivého počasia, technických problémov alebo nenaplnenia dostatočného počtu jázd v daný deň, môže byť jazda presunutá na náhradný termín
  • na začiatku jazdy zákazník podpisuje zmluvu o prenájme, ktorú je možné zaslať vopred emailom

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 30.09.2017 do 30.06.2018
  • Počet kupónov v akcii: 5000
  • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu
  • rezervácie mailom na info@bmwi8.sk
  • pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
  • heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití


Z 0 na 100 km/hod. len za 4,4 sekúnd. Dokonca pri pružnom zrýchlení z 80 na 120 km/hod. len za neprekonateľných 2,6 sekúnd! Tento hybridný športiak s celo-karbónovou konštrukciou Vás uchváti nie len svojim nezameniteľným futuristickým vzhľadom, ale aj výkonom presahujúcim 362 koní. Len si to predstavte, ako v ňom sedíte. Plynový pedál stláčate na podlahu. Vibrácie vo Vašom tele sa menia na ďalšieho koňa. Šťastnú cestu!Jazda na BMW i8 je ideálnym darčekom, ktorý určite poteší každého manžela, otca, priateľa alebo kolegu.Máte jedinečnú možnosť otestovať si vozidlo z budúcnosti. Zabudnite na Ferrari či Lamborghini alebo Teslu. BMW i8 máte dva v jednom – Extrémnu silu oboch svetov! Máte možnosť prenajať si a „pilotovať“ tento jedinečný automobil, ktorý v sebe kombinuje spaľovací motor a dva elektro-motory podobne ako Hyperšporty Porsche 918, La Ferrari alebo McLaren P1.Tento športiak budúcnosti má celokarbónový monokok podobne, ako závodné vozidlá typu Hypersport a F1. Pri výrobe tohto vozidla sa berie veľký ohľad na ekológiu. Napríklad pri spracovaní kožených prvkov interiéru, BMW ako prvý výrobca použil špeciálnu technológiu pomocou extraktu z olivových listov. Textilné materiály sú vyrábané z recyklovaných PET fliaš. Väčšina výrobných procesov je napájaných z obnoviteľných zdrojov elektrickej energie v rámci veterných mlynov.Vpredu: elektromotor (96 kW/250 Nm) Celkový výkon: 266 kW (362 koní) / 570 Nm Hmotnosť : 1485 kg Batérie: li-ion, 7,1 kWh (5 kWh využiteľných) Max. rýchlosť(obmed­zená): 250 km/h Zrýchlenie (0–100 km/h): 4,4 sekúnd Zrýchlenie (80–120 km/h): 2,6 sekundy Typ pohonu: plug-in hybrid Motor: vzadu: trojvalec 1.5 TwinPower Turbo (170 kW / 320 Nm)Pri zážitkovej jazde na BMW i8 neplatíte u nás žiadnu kauciu, ktorá by len zbytočne oddialila váš zážitok! – Stačí si len zakúpiť a rezervovať jazdu v termíne ktorý Vám najviac vyhovuje. V cene kuponu je zahrnuté zákonné poistenie, havarijne poistenie so spoluúčasťou 5%, diaľničná známka a palivo. Jazdy je možné absolvovať v Trenčíne a Bratislave (V prípade väčšieho počtu záujemcov – skupinový zážitok, je možnosť individuálneho dohovoru a návrhu miesta a mesta ).Počas celej jazdy je Vám k dispozícii skúsený inštruktor, vyškolený priamo v BMW Driving Academy. Inštruktor je pri jazde, aby vám vysvetlil kompletné ovládanie vozidla, odpovie na vaše otázky, ale hlavne zabezpečí Vašu bezpečnosť, aby ste si mohli naplno vychutnať tento nezabudnuteľný zážitok. Taktiež Vám poskytne bezplatne rady v rámci správneho sedenia, držania volantu a bezpečnej (hoci aj rýchlej ) jazdy.

Poskytovateľ
INDEX CAR, s.r.o.
Na Zongorke 10
Trenčín
911 01
e-mail: info@bmwi8.sk
Ďalšia dnešná zľava
Náhradné autíčko k autodráhe Magic tracks
Ďalšia dnešná zľava
Kľúčenka s hľadačom kľúčov a led svetlom
Ďalšia dnešná zľava
Otočná wifi kamera, ideálne na stráženie detí
Ďalšia dnešná zľava
Inteligentné hodinky Smart Watch s možnosťou volania
Ďalšia dnešná zľava
Gélové vložky do topánok Everyday pre ženy aj mužov
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.