Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Šikovný elektrický pilník na chodidlá

Dostupné varianty:
zľava 76 %

Popis


Profesionálna starostlivosť o chodidlá v pohodlí vášho domova.
Elektrický pilník na chodidlá odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaduce tvrdú a odumretú kožu na pätách, zanecháva chodidlá hladké a hebké na dotyk.

Pedikúra nie je len skrášľujúcou procedúrou, ale je aj prevenciou v celej rade zdravotných problémov. Elektrický pilník predstavuje vašu osobnú profesionálnu pedikérku na domáce ošetrenie chodidiel. Vaše nôžky budú nielen krásne na pohľad, ale aj mäkké a zamatovo hebké na dotyk.

Ako používať: Pred prvým použitím odstráňte ochranný kryt valčeka a uistite sa, že je valček pevne vložený do jednotky. Zapnite prístroj otočením strieborného prstenca, priložte na pätu a nechajte valček kĺzať po stvrdnutej koži. Odumretá koža sa bude postupne odlupovať. Používajte len na suchú pokožku. Netlačte príliš silno, lebo sa prístroj zastaví. Ak ste dosiahli požadované jemnosti nôh, prístroj vypnite otočením strieborného prstenca. Ak nie, opakujte až do požadovanej jemnosti. Nepoužívajte v rovnakej oblasti nie dlhšie ako 3 až 4 sekundy. Prestaňte, ak koža začína bolieť. Utrite alebo opláchnite nohy pre odstránenie prebytočných odumretých kožných častíc.

Čistenie po použití: Strojček nie je vodeodolný. Pri čistení oddeľte rotačnú hlavicu. Vypnite strojček. Vyberte výmennou hlavicu – stlačte príslušné tlačidlo na strane strojčeka a jemným ťahom vyberte hlavicu. Hlavicu umyte pod prúdom vody. Vlhkou handričkou očistite telo strojčeka. Vysušte hlavicu a telo strojčeka suchou handričkou. Znovu osaďte hlavicu a nasaďte ochranný kryt.


- elektrický pilník na chodidlá - odstraňuje rýchlo a bezbolestne nežiaducu kožu - profesionálna starostlivosť o chodidlá - nôžky zanecháva mäkké a zamatovo hebké na dotyk

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac