Wellness penzión Ždiaranka, lyžovačka s neobmedzeným wellnessom a polpenziou

119.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
254.00 € 53% 135.00 €
zľava bola ukončená
61 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popisKupón zahŕňa:

 • ubytovanie pre 2 osoby
 • bohaté bufetové raňajky pre 2 osoby
 • polpenzia pre 2 osoby
 • horúci nápoj pre 2 osoby
 • neobmedzený vstup do wellness s vírivkou počas pobytu pre 2 osoby
 • 1×1 hod. biliardu
 • 50 % zľava na zapožičanie horských bicyklov
 • 20 % zľava do Múzea Ždiarsky dom Ždiar
 • wifi
 • parkovanie

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 08.10.2017 do 30.06.2018
 • kupón nie je možné využiť od 19.12.2017 do 07.01.2018
 • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu
 • rezervácie na tel. č. +421 910 999 5­75 alebo mailom penzion@zdiaranka.sk
 • pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 • heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 • príplatok pre 2 osoby za 2-lôžkovú izbu RUSTICAL 10 €
 • deti do 2,99 rokov bez nároku na lôžko a stravu grátis
 • deti od 3 do 11,99 rokov za 19 €/1 noc s polpenziou a wellness
 • deti od 12 rokov za 29 €/1 noc s polpenziou a wellness
 • check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
 • pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 3 dni pred dohodnutým termínom kupón prepadá v plnej výške


Zažite v našom rodinnom penzióne upokojujúcu silu prírody Belianskych tatier a Spišskej Magury. Penzión sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar. Poloha penziónu Ždiaranka je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier, kde Vás okúzli nielen panoráma Belianskych Tatier, ale aj vynikajúca kuchyňa, ústretový personál, láskaví majitelia a úžasný wellness s výhľadom na Tatranské štíty.Penzión Ždiaranka svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových rodinných izbách. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie majú v ponuke dva apartmány, jeden s kapacitou dvoch lôžok a druhý s kapacitou troch lôžok s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.


izba RUSTICAL
izba KLASIKPohodlie a komfort hostí je pre personál penziónu prioritou, preto v priestoroch penziónu majú ubytovaní hostia zabezpečené okrem chutného stravovania v reštaurácii aj služby kaviarne, baru, požičovne horských bicyklov či úschovne lyží, športových potrieb a bicyklov.Po vyčerpávajúcej túre môžete dožičiť svojmu telu a mysli odpočinok a relax vo vírivke, v relaxačnom bazéne s protiprúdom s chrličom, gejzírom a hydromasážnymi tryskami, z ktorého sa môžete kochať jedinečným pohľadom na štíty Belianskych Tatier a detoxikovať svoje tele vo fínskej saune s oddychovou zónou pri hudbe.

Pre hostí je počas sezóny organizovaný goralský večer s muzikou 1× v týždni.K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, v penzióne Ždiaranka ju zaručene nájdete. Pripravujú tu jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.Taktiež si môžete vychutnať pri kávičke a koláčiku, prípadne pri niečom na zahriatie, jedinečný pohľad na panorámu Belianskych Tatier z kaviarne penziónu.Ždiar ponúka v zime nádhernú lyžovačku v lyžiarskych strediskách a privátnych vlekoch priamo v obci (25 lyžiarskych vlekov). Lyžiarske strediská Ski centrum Strednica a Ski centrum Bachledova dolina so sedačkovou lanovkou a členitými zjazdovkami, zjazdovky v dĺžke 6360m. Dva privátne vleky sú iba 50m od penziónu Ždiaranka – lyžiarsky vlek Bachleda, Ski centrum Strachan. Možnosť večerného lyžovania, lyžiarsky inštruktor, požičovňa lyží, ski servis. Okolie Ždiaru ďalej ponúka bežecké trate v dĺžke 30 km upravených tratí – Monkova dolina a Spišská Magura. V zimných mesiacoch premávajú po všetkých strediskách v Ždiari ski busy, ktoré zastavujú priamo pred penziónom.Podľa legendy do hustých lesov v širokej doline potoka Biela pod Belanskými Tatrami, kedysi chodievali ľudia z blízkych dedín páliť drevené uhlie. Jeden z uhliarov si postavil uprostred lesa malú dreveničku. Jediné okno dreveničky bolo obrátené na tú stranu, z ktorej do izby svietilo jasné svetlo Zorničky. Okolo uhliarovej chalupy vyrástli ďalšie dreveničky a keďže ich obyvateľom tiež učarovala jasná hviezda, pomenovali podľa nej svoju osadu „Zor“ – Ždiar. Avšak Ždiar ako obec založil František Lužinský kastelán zemepánov Horvátovcov v roku 1590. Obec patrila medzi stálejšie osady valašského obyvateľstva. Jej obyvatelia sa venovali drevorubačstvu, pastierstvu a uhliarstvu. Údajne do Ždiaru prišlo 13 rodín, ktoré si územie rozdelili na 13 úsekov. V rámci druhej kolonizačnej vlny boli rozparcelované bočné doliny a priľahlé vrchy. Podľa ústnej tradície sa prví osadníci usadili v Bachledovej doline a boli to uhliari, ktorí zbehli z poddanských majetkov na zamagurí. Okrem toho vznikli nové osady na Antošovskom vrchu, v Pavlovskej doline, Blaščackej doline, Bartušovskej doline, Monkovej doline a na Slodičákovom vrchu.Pôvodnú ubytovňu Ždiaranka postavili a prevádzkovali Vitekovci z Prahy 1932–1934.V 70 rokoch bola Ždiaranka zatvorená a následne zbúraná.Až v roku 2006 až 2007 bola nová Ždiaranka postavená a otvorená rodinou Pavla Bachledu zo Ždiaru a Vy si ju môžete aktuálne vychutnať s nami :-)

Poskytovateľ
Penzión Ždiaranka
Ždiar č.666
Ždiar
tel.: +421 910 999 575
Ďalšia dnešná zľava
FLEX TAPE 053 Vodotesná extra lepiaca páska, multifunkčná
Ďalšia dnešná zľava
Detské plavidlo s volantom
Ďalšia dnešná zľava
Okuliare na virtuálnu realitu pre smartfón
Ďalšia dnešná zľava
Prenosná nabíjačka USB
Ďalšia dnešná zľava
Ekologická pracia guľa ECOBALL
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.