Wellness penzión Ždiaranka, lyžovačka s neobmedzeným wellnessom a polpenziou

119.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
254.00 € 53% 135.00 €
zľava bola ukončená
61 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popisKupón zahŕňa:

 • ubytovanie pre 2 osoby
 • bohaté bufetové raňajky pre 2 osoby
 • polpenzia pre 2 osoby
 • horúci nápoj pre 2 osoby
 • neobmedzený vstup do wellness s vírivkou počas pobytu pre 2 osoby
 • 1×1 hod. biliardu
 • 50 % zľava na zapožičanie horských bicyklov
 • 20 % zľava do Múzea Ždiarsky dom Ždiar
 • wifi
 • parkovanie

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 08.10.2017 do 30.06.2018
 • kupón nie je možné využiť od 19.12.2017 do 07.01.2018
 • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu
 • rezervácie na tel. č. +421 910 999 5­75 alebo mailom penzion@zdiaranka.sk
 • pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 • heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití
 • príplatok pre 2 osoby za 2-lôžkovú izbu RUSTICAL 10 €
 • deti do 2,99 rokov bez nároku na lôžko a stravu grátis
 • deti od 3 do 11,99 rokov za 19 €/1 noc s polpenziou a wellness
 • deti od 12 rokov za 29 €/1 noc s polpenziou a wellness
 • check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
 • pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 3 dni pred dohodnutým termínom kupón prepadá v plnej výške


Zažite v našom rodinnom penzióne upokojujúcu silu prírody Belianskych tatier a Spišskej Magury. Penzión sa nachádza v rázovitej goralskej obci Ždiar. Poloha penziónu Ždiaranka je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier, kde Vás okúzli nielen panoráma Belianskych Tatier, ale aj vynikajúca kuchyňa, ústretový personál, láskaví majitelia a úžasný wellness s výhľadom na Tatranské štíty.Penzión Ždiaranka svojim hosťom ponúka pohodlné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových rodinných izbách. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie majú v ponuke dva apartmány, jeden s kapacitou dvoch lôžok a druhý s kapacitou troch lôžok s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.


izba RUSTICAL
izba KLASIKPohodlie a komfort hostí je pre personál penziónu prioritou, preto v priestoroch penziónu majú ubytovaní hostia zabezpečené okrem chutného stravovania v reštaurácii aj služby kaviarne, baru, požičovne horských bicyklov či úschovne lyží, športových potrieb a bicyklov.Po vyčerpávajúcej túre môžete dožičiť svojmu telu a mysli odpočinok a relax vo vírivke, v relaxačnom bazéne s protiprúdom s chrličom, gejzírom a hydromasážnymi tryskami, z ktorého sa môžete kochať jedinečným pohľadom na štíty Belianskych Tatier a detoxikovať svoje tele vo fínskej saune s oddychovou zónou pri hudbe.

Pre hostí je počas sezóny organizovaný goralský večer s muzikou 1× v týždni.K skvelému penziónu patrí neodlučne aj výborná kuchyňa, v penzióne Ždiaranka ju zaručene nájdete. Pripravujú tu jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne.Taktiež si môžete vychutnať pri kávičke a koláčiku, prípadne pri niečom na zahriatie, jedinečný pohľad na panorámu Belianskych Tatier z kaviarne penziónu.Ždiar ponúka v zime nádhernú lyžovačku v lyžiarskych strediskách a privátnych vlekoch priamo v obci (25 lyžiarskych vlekov). Lyžiarske strediská Ski centrum Strednica a Ski centrum Bachledova dolina so sedačkovou lanovkou a členitými zjazdovkami, zjazdovky v dĺžke 6360m. Dva privátne vleky sú iba 50m od penziónu Ždiaranka – lyžiarsky vlek Bachleda, Ski centrum Strachan. Možnosť večerného lyžovania, lyžiarsky inštruktor, požičovňa lyží, ski servis. Okolie Ždiaru ďalej ponúka bežecké trate v dĺžke 30 km upravených tratí – Monkova dolina a Spišská Magura. V zimných mesiacoch premávajú po všetkých strediskách v Ždiari ski busy, ktoré zastavujú priamo pred penziónom.Podľa legendy do hustých lesov v širokej doline potoka Biela pod Belanskými Tatrami, kedysi chodievali ľudia z blízkych dedín páliť drevené uhlie. Jeden z uhliarov si postavil uprostred lesa malú dreveničku. Jediné okno dreveničky bolo obrátené na tú stranu, z ktorej do izby svietilo jasné svetlo Zorničky. Okolo uhliarovej chalupy vyrástli ďalšie dreveničky a keďže ich obyvateľom tiež učarovala jasná hviezda, pomenovali podľa nej svoju osadu „Zor“ – Ždiar. Avšak Ždiar ako obec založil František Lužinský kastelán zemepánov Horvátovcov v roku 1590. Obec patrila medzi stálejšie osady valašského obyvateľstva. Jej obyvatelia sa venovali drevorubačstvu, pastierstvu a uhliarstvu. Údajne do Ždiaru prišlo 13 rodín, ktoré si územie rozdelili na 13 úsekov. V rámci druhej kolonizačnej vlny boli rozparcelované bočné doliny a priľahlé vrchy. Podľa ústnej tradície sa prví osadníci usadili v Bachledovej doline a boli to uhliari, ktorí zbehli z poddanských majetkov na zamagurí. Okrem toho vznikli nové osady na Antošovskom vrchu, v Pavlovskej doline, Blaščackej doline, Bartušovskej doline, Monkovej doline a na Slodičákovom vrchu.Pôvodnú ubytovňu Ždiaranka postavili a prevádzkovali Vitekovci z Prahy 1932–1934.V 70 rokoch bola Ždiaranka zatvorená a následne zbúraná.Až v roku 2006 až 2007 bola nová Ždiaranka postavená a otvorená rodinou Pavla Bachledu zo Ždiaru a Vy si ju môžete aktuálne vychutnať s nami :-)

Poskytovateľ
Penzión Ždiaranka
Ždiar č.666
Ždiar
tel.: +421 910 999 575
Ďalšia dnešná zľava
Ekologické zubné kefky od „Naše slovenské“ - cena za 2 kusy
Ďalšia dnešná zľava
Náramkové zvieratko Twisty Zoo
Ďalšia dnešná zľava
Magic Tracks svietiaca autodráha 2 varianty
Ďalšia dnešná zľava
Okuliare na šoférovanie
Ďalšia dnešná zľava
Mini Bluetooth Audio Prijímač a Hands-free v jednom
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.