Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Tejpovacia páska proti bolestiam kĺbov, svalov či chrbtice, super cena

Dostupné varianty:
zľava 75 %

Popis


Prelepenie boľavého miesta – to je v skratke kineziotaping, japonský spôsob zmierňovania bolestí pohybového aparátu a svalov. Tieto prúžky v rôznych farbách sa tešia čoraz väčšej obľube u športovcov, ale i u bežných ľudí s rôznymi bolesťami napr. chrbtice, šije, kĺbov a pod. Na telo sa aplikujú rôzne farebné pásky s elastickými vlastnosťami podobnými koži. Koža je nimi jemne masírovaná a prichádza príjemné uvoľnenie. Už žiadne bandáže, obväzy či analgetiká!

Tejpovanie je skvelé pre všetkých, ktorí svoje telo každodenne preťažujú, pociťujú stuhnutosť a bolesť. Nalepením elastických pások na telo sa svaly, kĺby alebo šľachy zafixujú a zároveň je v nich podporený prietok krvi, čím uľavujú a urýchľujú regeneráciu. Zároveň však neobmedzujú pohyb. Tejpovanie tiež pomáha pri ortopedických problémoch, uvoľňuje napätie chrbta a šije, je účinný i pri migréne či menštruačných problémoch.
- Rozmery: dĺžka 5 m, šírka 5 cm - Zloženie: 100% bavlna, spandex, antialergénne lepidlo - Elasticita: 160% - Farby: čierna, modrá, ružová

Postup aplikácie:
- Sval, ktorý chcete zalepiť najprv premasírujte. - Dĺžka pásky musí zodpovedať dĺžke svalu. - Tejp musíte aplikovať na čistú, odmastenú, oholenú a suchú pokožku. - Potom naň nalepíte pásku, bez napínania a akéhokoľvek tlaku alebo ťahu. - Tejpovaciu pásku lepte vždy na pretiahnutý pohybový segment (napr. koleno, ruku a pod.), tým dochádza k napínaniu mäkkých tkanív a kože. - Potom, čo vrátite pohybový segment do pôvodnej polohy, zmrští sa aj tejp, teda môžete pozorovať ,,zvrásnenie“ tejpu, čo je jeden zo základných javov správnej aplikácie. - Toto krčenie, spôsobí nadvihnutie kože, podkožia, väzivového obalu svalu atď, čím nám zväčší priestor medzi týmito vrstvami a svalom. Zväčšením tohto priestoru docielite zníženie tlaku lymfatickej a krvnej cirkulácie, tiež docielite radu rôznych elektrochemických zmien a zníženie tlaku na receptory – v dôsledku toho pacient pociťuje citeľné zníženie bolesti. - Pri aplikácii je nežiaduce, aby sa tejp prelepoval, alebo aby ste sa dotýkali lepidla tejpu.- Tejpovacia páska proti bolestiam kĺbov, svalov či chrbtice - vhodné pre regeneráciu svalov - vhodné pri bolestiach chrbta či kĺbov - mimoriadne pružná páska prinesie okamžitú úľavu - vodeodolný, priedušný materiál - pri správnej aplikácii vydrží dlhšie ako týždeň

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac