Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Pohodlná masážna opierka chrbta

Dostupné varianty:
zľava 51 %

Popis


Bolesť chrbta je jedným z najčastejších ochorení, aké ľudia v súčasnosti zažívajú. Dlhodobé sedenie v aute, v práci pri PC, alebo doma pri televízii neprospieva našej chrbtici. Doprajte preto svojmu chrbtu úľavu vďaka pohodlnej masážnej opierke chrbta.

Dlhodobým sedením sa chrbtica dostáva do neprirodzenej polohy a krátke svalstvo, ako aj stavce a platničky medzi stavcami, sú enormne namáhané až dochádza k bolesti chrbtice. Ak takýto stav trvá dlhodobo, môže dôjsť aj k rôznym skoliózam chrbtice.
Neváhajte, skvelá masážna opierka vám zabezpečí pohodlie pri práci a upraví vašu chrbticu do prirodzenej polohy.

Masážna opierka chrbta:
- rozmery: cca 38×39 cm - čierna farba
Opierka sa hodí takmer na každú stoličku. Na sedačke je upevnená pomocou gumy.- Pohodlná pomôcka vhodná do každej kancelárie, auta či k práci s počítačom - Jemne kopíruje tvar chrbta - Sieťovaná látka zabezpečuje vetranie miesta dotyku s chrbtom - Poskytuje komfort a podporu vašej chrbtici - Udržuje chrbát v pohodlnej polohe

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac