Ubytovanie v luxusných apartmánoch s vlastnou terasou vo Ville Irene*** Trenčianske Teplice

99.00 €
pôvodne zľava ušetríte
150.00 € 34% 51.00 €
Do uzavretia ponuky zostáva
5 objednávok
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis

Kupón zahŕňa:

  • ubytovanie pre dve osoby
  • 2-lôžkový apartmán Prémium s možnosťou 2 prísteliek – na výber viac apartmánov toho typu s rôznymi rozlohami (presný popis nižšie v popise)
  • v cene kupónu nie je miestny poplatok 1 €/osoba/noc

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 06.11.2017 do 30.04.2018
  • Maximálny počet kupónov na osobu: 20
  • Počet kupónov v akcii: 700
  • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu
  • rezervácie na tel. č. +421 915 059 5­36 alebo mailom na recepcia@villairene.sk
  • kupón nie je možné využiť od 20.12.2017 – 2.1.2018 a počas Veľkonočných sviatkov


Villa Irene *** sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc, obklopená z troch strán lesom, vzdialená len 100 metrov od pešej zóny a kupeľných možností. Ponúka pohodlné a kvalitné ubytovanie s vysokým štandardom v krásnom prostredí známeho kúpeľného mestečka.
Villa Irene Vám ponúka ubytovanie v 9 moderných a štýlových apartmánoch, ktoré sú zariadené s dôrazom na pohodlie a funkčnosť každého detailu.

2-izbový apartmán Prémium

Dvojizbový, priestranný, nadštandardne zariadený apartmán pre dve osoby s možnosťou dvoch prísteliek. Apartmán sa skladá zo vstupnej chodby, obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti, samostatnej spálne, šatníka, kúpeľne a rozľahlej terasy.Na výber viac apartmánov Prémium (s rôznou rozlohou) Rozloha: 77 m2, Rozloha: 50 m2, Rozloha: 47 m2, Rozloha: 56 m2.
Dvojizbový apartmán Deluxe

Dvojizbový, rozľahlý, prémiovo zariadený apartmán pre dve osoby s možnosťou dvoch prísteliek.Apartmán sa skladá zo vstupnej chodby, obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti, samostatnej spálne, šatníka, kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou a exkluzívnej strešnej terasy.Vybavenie – chladnička s mrazničkou, varná doska, mikrovlnka, varná kanvica, taniere a príbor, poháre na vodu, víno, čaj a kávu pre 4 osoby, hrnce, panvica a kuchynska výbava, sieťky proti hmyzu, elektronické žalúzie, fén na vlasy. Žehlička a žehliaca doska na vyžiadanie. Práčka a susička za poplatok.Vaše chvíle strávené vo Ville Irene si môžete spríjemniť návštevou známych kúpeľov, mestského kúpaliska Žaba, prípadne z množstva iných lokálnych zaujímavostí.Na svoje si prídu i športovo založení návštevníci. Blahodarne pôsobia pokojné prechádzky v anglickom lesoparku so vzácnymi drevinami a labutím jazierkom. Pre aktívnejších rekreantov sú k dispozícii tenisové kurty, minigolfový areál, turistické chodníky v okolitých lesoch a chránenej prírodnej rezervácii Omšenská baba s unikátnou flórou, rybolov na priehrade Baračka, jazda na koni,bowling, v zimných mesiacoch blízke lyžiarske strediská ako Homôlka, Zliechov, Čičmany a Soblahov. Okolie Trenčianskych Teplíc láka na výlet na Trenčiansky hrad, hrad Beckov, do múzea tradičného sklárskeho remesla v Lednických Rovniach, či do rázovitej obce Čičmany s ornamentami na pôvodných dreveniciach.Kúpalisko Zelená žaba sa nachádza asi 500 m od hotela. Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnovou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.Liečebné procedúry je možné vychutnať si napríklad v takom historickom architektonickom skvoste, ako je známy turecký kúpeľ Hammam, z roku 1888.


Poskytovateľ
Villa Iréne ***
ul. 29. augusta 1646/6
Trenčianske Teplice
914 51
tel.: +421 915 059 536
Ďalšia dnešná zľava
Detský mobilný telefón na hravú výučbu angličtiny Talking Tom alebo Frozen
Ďalšia dnešná zľava
Vodný vysávač X6 WATER PRO
Ďalšia dnešná zľava
Polaryte HD, 1+1 - slnečné okuliare, unisex
Ďalšia dnešná zľava
7 x vákuové vrecia
Ďalšia dnešná zľava
Deské hodinky pre bezpečnosť Vašich detí s GPS a HD displejom
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.