Ubytovanie v luxusných apartmánoch s vlastnou terasou vo Ville Irene*** Trenčianske Teplice

99.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
150.00 € 34% 51.00 €
zľava bola ukončená
6 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Kupón zahŕňa:

  • ubytovanie pre dve osoby
  • 2-lôžkový apartmán Prémium s možnosťou 2 prísteliek – na výber viac apartmánov toho typu s rôznymi rozlohami (presný popis nižšie v popise)
  • v cene kupónu nie je miestny poplatok 1 €/osoba/noc

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 06.11.2017 do 30.04.2018
  • Maximálny počet kupónov na osobu: 20
  • Počet kupónov v akcii: 700
  • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu
  • rezervácie na tel. č. +421 915 059 5­36 alebo mailom na recepcia@villairene.sk
  • kupón nie je možné využiť od 20.12.2017 – 2.1.2018 a počas Veľkonočných sviatkov


Villa Irene *** sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc, obklopená z troch strán lesom, vzdialená len 100 metrov od pešej zóny a kupeľných možností. Ponúka pohodlné a kvalitné ubytovanie s vysokým štandardom v krásnom prostredí známeho kúpeľného mestečka.
Villa Irene Vám ponúka ubytovanie v 9 moderných a štýlových apartmánoch, ktoré sú zariadené s dôrazom na pohodlie a funkčnosť každého detailu.

2-izbový apartmán Prémium

Dvojizbový, priestranný, nadštandardne zariadený apartmán pre dve osoby s možnosťou dvoch prísteliek. Apartmán sa skladá zo vstupnej chodby, obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti, samostatnej spálne, šatníka, kúpeľne a rozľahlej terasy.Na výber viac apartmánov Prémium (s rôznou rozlohou) Rozloha: 77 m2, Rozloha: 50 m2, Rozloha: 47 m2, Rozloha: 56 m2.
Dvojizbový apartmán Deluxe

Dvojizbový, rozľahlý, prémiovo zariadený apartmán pre dve osoby s možnosťou dvoch prísteliek.Apartmán sa skladá zo vstupnej chodby, obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti, samostatnej spálne, šatníka, kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou a exkluzívnej strešnej terasy.Vybavenie – chladnička s mrazničkou, varná doska, mikrovlnka, varná kanvica, taniere a príbor, poháre na vodu, víno, čaj a kávu pre 4 osoby, hrnce, panvica a kuchynska výbava, sieťky proti hmyzu, elektronické žalúzie, fén na vlasy. Žehlička a žehliaca doska na vyžiadanie. Práčka a susička za poplatok.Vaše chvíle strávené vo Ville Irene si môžete spríjemniť návštevou známych kúpeľov, mestského kúpaliska Žaba, prípadne z množstva iných lokálnych zaujímavostí.Na svoje si prídu i športovo založení návštevníci. Blahodarne pôsobia pokojné prechádzky v anglickom lesoparku so vzácnymi drevinami a labutím jazierkom. Pre aktívnejších rekreantov sú k dispozícii tenisové kurty, minigolfový areál, turistické chodníky v okolitých lesoch a chránenej prírodnej rezervácii Omšenská baba s unikátnou flórou, rybolov na priehrade Baračka, jazda na koni,bowling, v zimných mesiacoch blízke lyžiarske strediská ako Homôlka, Zliechov, Čičmany a Soblahov. Okolie Trenčianskych Teplíc láka na výlet na Trenčiansky hrad, hrad Beckov, do múzea tradičného sklárskeho remesla v Lednických Rovniach, či do rázovitej obce Čičmany s ornamentami na pôvodných dreveniciach.Kúpalisko Zelená žaba sa nachádza asi 500 m od hotela. Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnovou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.Liečebné procedúry je možné vychutnať si napríklad v takom historickom architektonickom skvoste, ako je známy turecký kúpeľ Hammam, z roku 1888.


Poskytovateľ
Villa Iréne ***
ul. 29. augusta 1646/6
Trenčianske Teplice
914 51
tel.: +421 915 059 536
Ďalšia dnešná zľava
Zostavte si kalendár na budúci rok z vlastných fotiek
Ďalšia dnešná zľava
Bezpečný paralyzér s LED baterkou
Ďalšia dnešná zľava
Hrejivé vložky do topánok s antibakteriálnymi vlastnosťami
Ďalšia dnešná zľava
Snímateľné kozmetické osvetlenie na každé zrkadlo
Ďalšia dnešná zľava
Laserový infračervený teplomer
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.