On-line vzdelávanie v Cambridge Academy. Príprava na kurz TOEFL alebo IELTS

9.90 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
339.00 € 97% 329.10 €
zľava bola ukončená
11 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

V cene je zahrnuté

  • Online kurz angličtiny pre prípravu na test Toefl alebo IELTS

Neprehliadnite

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 27.11.2017 do 31.12.2019

Kupón si uplatníte „TU“ TOEFL: http://www.academy-cambridge.org/…ewLogin.aspx alebo IELTS: http://www.academy-cambridge.org/…ewLogin.aspx
Do príslušných políčok zadajte číslo a pin kupónu.
Následne vám prídu prístupové údaje k Vášmu účtu.


Jazykový kurz Cambridge Academy je navrhnutý pre ľudí, ktorí sa chcú učiť na najvyššej úrovni, porovnateľnej s úrovňou klasických jazykových škôl, z domu alebo na obľúbenom mieste.


Pripravte sa na TOEFL alebo IELTS a absolvujte medzinárodnú jazykovú skúšku uznávanú na celom svete tisíckami popredných spoločností ako Philips, Motorola, Electolux, Sony, Coca-Cola, Procter & Gamble, IBM a mnoho ďalších.Cambridge Academy má pre vás skvelú ponuku. Teraz môžete s nami študovať a pripraviť sa na najprestížnejšiu jazykovú skúšku na svete, ktorú uznáva viac ako 9000 inštitúcií v 130 krajinách vrátane špičkových univerzít v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve a Austrálii.Osvojte si svoju gramatiku, písanie, hovorenie a počúvanie pomocou našej efektívnej a inovatívnej metódy vyučovania Cambrigde Communicative Approach (CCA).Konverzácia Cvičenia na on-line platforme Cambridge Academy vám umožnia byť v kontakte s angličtinou, ktorú Angličania používajú v každodenných situáciách, doma či v práci. Preto už pre vás konverzácia v anglickom jazyku nebude problémom.

Zaujímavé články, autentické dialógy Aby bolo možné osvojiť si určitú uvoľnenosť pri produkcii cudzieho jazyka, musíme mať s daným jazykom aktívny kontakt. U nás vám špeciálne pripravené články, ako aj dialógy vytvorené anglicky hovoriacimi docentmi umožnia osvojiť si uvoľnenú komunikáciu v angličtine.

Gramatika Gramatika je základ pre ďalšiu efektívnu výučbu. Počas jazykových kurzov Cambridge Academy sa naučíte základné pravidlá anglickej gramatiky a zároveň si ich precvičíte v praxi.

Záverečný test pre každú jazykovú úroveň V záverečnom teste budete môcť sami seba presvedčiť, ktoré oblasti už zvládate bez problémov a ktoré vám ešte spôsobujú ťažkosti a musíte si ich precvičiť.

Poskytovateľ
Kaleidoscope Global LLC..
Horsford’s Business Centre
Charlestown
Ďalšia dnešná zľava
Heel Tastic - liečivý krém na popraskané chodidlá
Ďalšia dnešná zľava
20 W LED Reflektor
Ďalšia dnešná zľava
Flawless Dermaplane- odstraňovač jemných chĺpkov pre dokonalý vzhľad pleti – súprava 4ks
Ďalšia dnešná zľava
Náplaste na redukciu brušného tuku
Ďalšia dnešná zľava
Buď Fit Formovač postavy pre ženy
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.