On-line vzdelávanie v Cambridge Academy. Príprava na kurz TOEFL alebo IELTS

9.90 €
pôvodne zľava ušetríte
339.00 € 97% 329.10 €
Do uzavretia ponuky zostáva
11 objednávok
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis

V cene je zahrnuté

  • Online kurz angličtiny pre prípravu na test Toefl alebo IELTS

Neprehliadnite

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 27.11.2017 do 31.12.2019

Kupón si uplatníte „TU“ TOEFL: http://www.academy-cambridge.org/…ewLogin.aspx alebo IELTS: http://www.academy-cambridge.org/…ewLogin.aspx
Do príslušných políčok zadajte číslo a pin kupónu.
Následne vám prídu prístupové údaje k Vášmu účtu.


Jazykový kurz Cambridge Academy je navrhnutý pre ľudí, ktorí sa chcú učiť na najvyššej úrovni, porovnateľnej s úrovňou klasických jazykových škôl, z domu alebo na obľúbenom mieste.


Pripravte sa na TOEFL alebo IELTS a absolvujte medzinárodnú jazykovú skúšku uznávanú na celom svete tisíckami popredných spoločností ako Philips, Motorola, Electolux, Sony, Coca-Cola, Procter & Gamble, IBM a mnoho ďalších.Cambridge Academy má pre vás skvelú ponuku. Teraz môžete s nami študovať a pripraviť sa na najprestížnejšiu jazykovú skúšku na svete, ktorú uznáva viac ako 9000 inštitúcií v 130 krajinách vrátane špičkových univerzít v Spojených štátoch, Spojenom kráľovstve a Austrálii.Osvojte si svoju gramatiku, písanie, hovorenie a počúvanie pomocou našej efektívnej a inovatívnej metódy vyučovania Cambrigde Communicative Approach (CCA).Konverzácia Cvičenia na on-line platforme Cambridge Academy vám umožnia byť v kontakte s angličtinou, ktorú Angličania používajú v každodenných situáciách, doma či v práci. Preto už pre vás konverzácia v anglickom jazyku nebude problémom.

Zaujímavé články, autentické dialógy Aby bolo možné osvojiť si určitú uvoľnenosť pri produkcii cudzieho jazyka, musíme mať s daným jazykom aktívny kontakt. U nás vám špeciálne pripravené články, ako aj dialógy vytvorené anglicky hovoriacimi docentmi umožnia osvojiť si uvoľnenú komunikáciu v angličtine.

Gramatika Gramatika je základ pre ďalšiu efektívnu výučbu. Počas jazykových kurzov Cambridge Academy sa naučíte základné pravidlá anglickej gramatiky a zároveň si ich precvičíte v praxi.

Záverečný test pre každú jazykovú úroveň V záverečnom teste budete môcť sami seba presvedčiť, ktoré oblasti už zvládate bez problémov a ktoré vám ešte spôsobujú ťažkosti a musíte si ich precvičiť.

Poskytovateľ
Kaleidoscope Global LLC..
Horsford’s Business Centre
Charlestown
Ďalšia dnešná zľava
Sada Lazer Bond na okamžité opravy
Ďalšia dnešná zľava
Magická kulma na vlasy Magic spiral pre dokonalé kučery
Ďalšia dnešná zľava
DVR slnečné okuliare s mikro kamerou a slotom na SD karty
Ďalšia dnešná zľava
GILLETTE Fusion PROGLIDE FlexBall holiaci strojček + náhradná hlavica 1ks
Ďalšia dnešná zľava
Digitálna antistatická keramická kefa so žehličkou na vlasy, najlepšia cena iba u nás!
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.