CELLULLES FORCE II prístroj proti celulitíde

29.90 €
pôvodne zľava ušetríte
79.00 € 62% 49.10 €
Do uzavretia ponuky zostáva
11 objednávok
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis


  • Odvádza telesný tuk a odstraňuje toxíny
  • Podporuje krvný obeh a lymfatický systém
  • Posilňuje, tvaruje a stimuluje svaly a pokožku
  • Spevňuje, posilňuje a zjemňuje povädnutú pokožku

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 11.07.2017 do 30.04.2021
  • Počet kupónov v akcii: 5000

Ako kupón uplatniť?


  • Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 10 pracovných dní od obdržania kupónu.
  • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavaprevas@gmail.com
  • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe prevodom alebo kartou 3.00 € ( slovenská pošta )

Zbavte sa celulitídy a prebytočných tukov vďaka tomuto inovatívnemu Cellulles Force II prístroji proti celulitíde! Cellulles Force II predstavuje najkompletnejšie a najúčinnejšie riešenie, ako mať perfektnú pokožku. Vďaka Cellulles Force II prístroji proti celulitíde navrátite vašej pokožke pružnosť a pevnosť, znížite zvädnutie a príznaky starnutia. Navyše to všetko v pohodlí vášho domova, bez toho aby ste riskovali vaše zdravie, na rozdiel od iných ošetrení, ktoré sú drahšie a agresívnejší. Cellulles Force II je ľahký a ľahko ovládateľný. Môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou. Funguje na elektrinu a má nastaviteľnú rýchlosť, takže môžete zvoliť vyššiu alebo nižšiu úroveň podľa vašich potrieb a preferenciíTento užitočný a praktický Cellulles Force II multifunkčný masážny prístroj funguje na princípe vákuovej terapie a prináša mnoho blahodarných účinkov, ktoré spozorujete už po prvom použití. Tento systém funguje pomocou nepretržitých a simultánnych masážnych a sacích pohybov, ktoré pomáhajú odstrániť celulitídu. Cellulles Force II je ideálny na boky, stehná, zadok, paže, brucho a chrbát.Na rozdiel od Cellulles Force má verzia Cellulles Force II dve masážne/sacie banky rôznych veľkostí s otáčajúcimi sa valčeky, ktoré sa perfektne prispôsobia rôznym partiám Vášho tela. V oblastiach nôh, bokov, brucha a zadočku používajte väčšiu banku. V ostatných častiach, ako sú ramená alebo lýtka, je lepšie používať menšiu banku.


Poskytovateľ
Alpha shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica
01851
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
Prenosné podsvietené zrkadlo
Ďalšia dnešná zľava
Krájač a servírovač na melón
Ďalšia dnešná zľava
Kvalitná ochranná podložka pod stoličku
Ďalšia dnešná zľava
Bass V8 smart hodinky, čierne
Ďalšia dnešná zľava
Prístroj na masáž nôh
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.