Kurzy tvárovej gymnastiky

5.99 €
pôvodne zľava ušetríte
11.00 € 46% 5.01 €
Do uzavretia ponuky zostáva
5 objednávok
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis

Finančne nenáročný spôsob, ako sa starať o svoju tvár bez pomoci chémie a skalpela .....pretože tvár je obrazom každej ženy!


Kupón zahŕňa:

  • Brožúra – obsahuje fotografie a opis 30 cvikov. „Kabelkový“ formát A6, počet strán 40

alebo

  • DVD – pozostáva z 3 častí. Prvá časť je zameraná ako správne cvičiť, druhá časť je zameraná na jednotlivé oblasti tváre a krku aj s popisom cvikov a v tretej sú samotné cviky.

alebo

  • Brožúra+DVD

Brožúra a dvd sú produktom PENextra-SK, s.r.o.

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 30.03.2018 do 31.07.2019
  • Objednávky na email: admin@peknatvar.sk
  • Telefón: +421 908 333 898

Tovar Vám bude zaslaný

  • Slovenskou poštou
  • Prostredníctvom GLS kuriéra

V túžbe po pevnom a zdravom tele mnohí z nás pravidelne, či aspoň sporadicky navštívia fitness centrum, alebo si radi zacvičia v pohodlí domova. Málo z nás však vie, že rovnako, ako je dôležité precvičovať naše telo, je potrebné precvičovať aj našu tvár. Prekvapivé je, že bežne nevyužívame až 51 mimických svalov, ktoré spôsobujú ochabnutie a starnutie pleti. Z toho dôvodu sa nám najčastejšie vytvárajú vrásky pri bežnej mimike, a to v okolí úst a na čele. Práve na vyhladenie spomínaných miest, ale aj celej tváre, je veľmi často vyhľadávaná drahá kozmetika a vpichovanie botulotoxínu či iných látok, pričom výsledný efekt nie je nikdy dlhodobý. Skôr naopak, tieto riešenia sú finančne náročné, bolestivé a zároveň môžu viesť k deformácii tváre. Tvárová gymnastika je finančne nenáročný spôsob, ako sa starať o svoju tvár bez pomoci chémie a skalpela.Výsledkom pravidelného cvičenia je odstránenie dvojitej brady, vyhladenie kontúr tváre a krku, zoštíhlenie horných a dolných líčok, napnutie svalstva v okolí hornej pery, očných vejárikov a dolného viečka.Cvičením sa prirodzenou cestou podporuje regenerácia kolagénového a elasténového vlákna, ktorému vďačíme za pružnosť a pevnosť pokožky tváre. Výsledkom cvičenia je nielen prevencia proti tvorbe vrások a ochabnutiu pokožky, ale aj korekcia menších defektov tváre spôsobených neprekrvením svalstva

Poskytovateľ
PENextra-SK, s.r.o.
Hlavná ulica č. 61
Prešov
080 01
tel.: +421 908 333 898
Ďalšia dnešná zľava
Gélové separátory prstov pre unavené nohy
Ďalšia dnešná zľava
BIO Zelená káva a ručne zbieraný zelený čaj z Vietnamu
Ďalšia dnešná zľava
Nabíjací zastrihávač vlasov pre bábätká
Ďalšia dnešná zľava
Pánske boxerky Calvin Klein 3ks
Ďalšia dnešná zľava
Silikónová podložka na pečenie Pyramid Pan
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.