Kurzy tvárovej gymnastiky

5.99 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
11.00 € 46% 5.01 €
zľava bola ukončená
6 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Finančne nenáročný spôsob, ako sa starať o svoju tvár bez pomoci chémie a skalpela .....pretože tvár je obrazom každej ženy!


Kupón zahŕňa:

  • Brožúra – obsahuje fotografie a opis 30 cvikov. „Kabelkový“ formát A6, počet strán 40

alebo

  • DVD – pozostáva z 3 častí. Prvá časť je zameraná ako správne cvičiť, druhá časť je zameraná na jednotlivé oblasti tváre a krku aj s popisom cvikov a v tretej sú samotné cviky.

alebo

  • Brožúra+DVD

Brožúra a dvd sú produktom PENextra-SK, s.r.o.

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 30.03.2018 do 31.07.2019
  • Objednávky na email: admin@peknatvar.sk
  • Telefón: +421 908 333 898

Tovar Vám bude zaslaný

  • Slovenskou poštou
  • Prostredníctvom GLS kuriéra

V túžbe po pevnom a zdravom tele mnohí z nás pravidelne, či aspoň sporadicky navštívia fitness centrum, alebo si radi zacvičia v pohodlí domova. Málo z nás však vie, že rovnako, ako je dôležité precvičovať naše telo, je potrebné precvičovať aj našu tvár. Prekvapivé je, že bežne nevyužívame až 51 mimických svalov, ktoré spôsobujú ochabnutie a starnutie pleti. Z toho dôvodu sa nám najčastejšie vytvárajú vrásky pri bežnej mimike, a to v okolí úst a na čele. Práve na vyhladenie spomínaných miest, ale aj celej tváre, je veľmi často vyhľadávaná drahá kozmetika a vpichovanie botulotoxínu či iných látok, pričom výsledný efekt nie je nikdy dlhodobý. Skôr naopak, tieto riešenia sú finančne náročné, bolestivé a zároveň môžu viesť k deformácii tváre. Tvárová gymnastika je finančne nenáročný spôsob, ako sa starať o svoju tvár bez pomoci chémie a skalpela.Výsledkom pravidelného cvičenia je odstránenie dvojitej brady, vyhladenie kontúr tváre a krku, zoštíhlenie horných a dolných líčok, napnutie svalstva v okolí hornej pery, očných vejárikov a dolného viečka.Cvičením sa prirodzenou cestou podporuje regenerácia kolagénového a elasténového vlákna, ktorému vďačíme za pružnosť a pevnosť pokožky tváre. Výsledkom cvičenia je nielen prevencia proti tvorbe vrások a ochabnutiu pokožky, ale aj korekcia menších defektov tváre spôsobených neprekrvením svalstva

Poskytovateľ
PENextra-SK, s.r.o.
Hlavná ulica č. 61
Prešov
080 01
tel.: +421 908 333 898
Ďalšia dnešná zľava
Veľka sada autíčok Cars 5ks
Ďalšia dnešná zľava
Štíhla silueta za sekundu: čierne, biele aj telové sťahovacie spodné prádlo
Ďalšia dnešná zľava
LED svetlo s diaľkovým ovládaním, 3ks
Ďalšia dnešná zľava
Výkonná masážna podložka nielen do auta
Ďalšia dnešná zľava
Silikónové zuby pre dokonalý úsmev
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.