Alternatívne poradenstvo - veštenie z kariet, numerológia

10.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
17.00 € 41% 7.00 €
zľava bola ukončená
4 objednávky
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Alternatívne poradenstvo v oblasti zdravia, vzťahov, financií pomocou výkladu kariet, numerológie a prírodných terapii!


Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 19.04.2018 do 31.12.2018

Po zakúpení kupónu je potrebné:

  • Objednať sa dopredu a dohodnúť si termín osobnej návštevy
  • Rovnako pracujeme aj online – Kupón je možné použiť aj na konzultáciu cez telefón, po dohode termínu vám zavoláme, za hovor už neplatíte.
  • Príjem objednávok na 0940 86 56 88 počas prac. dni v čase 12:00 –14:00 hod.


Výklad kariet

Slúži na pomoc a usmernenie v aktuálnych životných situáciach. Nie je potrebný strach, ani obavy z výkladu, pretože jeho účelom je hľadať všetky cesty k zlepšeniu daného problému. Používame Karty lásky, Anglické mystické karty a Anjelské karty spoločne s kyvadlom. História veštenia z kariet siaha až do čias Sumerov. V starom Egypte boli vykladači kariet veľmi vážené osoby dokonca aj u faraóna, lebo sa verilo,že tento dar im dali bohovia. Skutočnosť je taká, že všetci seriózni súčasní veštci a jasnovidci sú napojení na pozitívne kozmické sily, ktoré takto pomáhajú ľuďom cez svojich prostredníkov. Najlepším dôkazom spoľahlivosti vykladača sú pozitívne skúsenosti iných ľudí a váš príjemný pocit pri komunikácii aj po nej.Numerológia

Číselná veda, kde sa z dátumu narodenia danej osoby dozviete veľa informácii o jeho živote, povahe , talente a súladu s inými ľuďmi. Pomáha človeku pochopiť svoju osobnosť a usmerniť ho v mnohých životných situáciach.V našom centre ponúkame osobný, partnerský, rodinný a biznis numerologický výklad. Kolískou numerológie je Mezopotamia a Orient, jej zdroje pramenia z hermetických spisoch nájdených v Egypte. Za zakladateľa a otca tejto vedy je považovaný slávny grécky matematik a filozof Pytagoras, ktorý bol presvedčený, že každá vec má svoju vibráciu sa dá vyjadriť číselne.Poradenstvo v uvedených oblastiach Vám zabezpečí skúsená terapeutka, ktorá sa tejto činnosti venuje už 17 rokov. Každému klientovi venuje individuálny prístup a spolupracuje aj s inými odborníkmi alternatívnych smerov, rovnako tiež s lekármi klasickej medicíny. Svoju prácu berie ako poslanie a pomáha ľuďom aj v duchovnej oblasti pri hľadaní životných ciest a pravdy.

Poskytovateľ
Alternatívne centrum ELIXÍR HVIEZD
Horný Val 31
Žilina
010 01
tel.: 0940 86 56 88
Ďalšia dnešná zľava
Rubikova kocka - 3kusy v rôznych prevedeniach
Ďalšia dnešná zľava
Lepiaca páska kompatibilná so stavebnicami LEGO - skladajte kocky na zakrivených povrchoch aj dole hlavou!
Ďalšia dnešná zľava
Svietiaci LED budík s meniacimi sa farbami
Ďalšia dnešná zľava
Gélový separátor prstov DR. GEM
Ďalšia dnešná zľava
Solárna sprcha s vakom 15 L
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.