Dovolenka s polpenziou a fľašou kvalitného vína v Znojme

93.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
190.00 € 51% 97.00 €
zľava bola ukončená
1 objednávka
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Ak máte radi víno, chcelo by to si urobiť výlet na Moravu. Ubytujete sa v hoteli v Znojme, labužnícky si vychutnáte kvalitné víno na izbe a chutnú polpenziu. Vinársku dovolenku potom doplní možnosť ochutnávky a neobmedzená konzumácia vín v sklípku len za 390 Kč.


Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 20.06.2018 do 31.12.2018
 • Po obdržaní voucheru si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v hoteli e-mailom hotelbax@seznam.cz alebo na telefónnom čísle +420 603 427 556.
 • Po rezervácii termínu pobytu sa už reklamácia riadi podľa podmienok, ktoré si môžete vyžiadať e-mailom alebo telefónom daného podniku.
 • Deti: Pobyt nie je vhodný pre deti; len po dohovore.
 • Pes
 • malé plemená za 50 Kč/noc
 • veľké plemená za 100 Kč/noc
 • Rekreačný poplatok zahrnutý v cene
 • Voucher nemožno využiť 14.-16. 9., 28. 9.- 1. 10., 25.-28. 10. a 16.-18. 11. 2018.

Príplatky

 • V termínoch:
 • 1. 7.-3. 9. 2018 predstavuje 100 Kč/voucher
 • 5.-9. 9. 2018 predstavuje 500 Kč/voucher
 • 22.-31. 12. 2018 predstavuje 500 Kč/voucher
 • WIFI – zadarmo na hoteli
 • Parkovanie – zadarmo pri hoteli

Pokiaľ na dovolenku vyrazíte priamo za nosom, s najväčšou pravdepodobnosťou dorazíte do Znojma. Tunajšie víno a typické špeciality totiž voňajú už z diaľky. To sa v hoteli Bax *** niečo zase chystá.Hotel Bax *** zaujíma strategickú polohu v známej vinárskej oblasti. Nájdete ho v Oblekovice, ktoré sú okrajovou časťou Znojma, vďaka tomu nie je jeho okolia zahltené automobilmi. Blízkosť národného parku Podyjí z neho robí ideálny východiskový bod pre výlety na bicykli, pešie túry alebo poznávanie priľahlého dolnorakúskom či neďalekej Viedne.Hlavnou prioritou profesionálne vyškoleného personálu je vaša spokojnosť. Pobyt v hoteli sa preto pre vás určite stane príjemným zážitkom. Ubytovaní budete v niektorom z moderne zariadených izieb. Samozrejmosťou je kvalitné, útulné vybavenie, vlastná sprcha, WC a televízor so satelitným príjmom. Izby sú nefajčiarske.Súčasťou hotela je „reštaurácia“, kde si budete každý deň pochutnávať na lahodných raňajkách formou bufetu a večere výber z menu. Pred tým všetkým vás však čaká ešte welcome drink a tiež fľašu kvalitného vína. Tešiť sa môžete aj na poukaz do talianskej reštaurácie v hodnote 100 Sk pre 2.Aby vás pobyt čo najviac začaroval, vyraziť môžete aj do rakúskeho mestečka Laa an der Thaya, kde vás čaká zľava 10% na vstupenky do Termálnych kúpeľov Laa. Tiež môžete využiť možnosť posedenia, ochutnávky a neobmedzené konzumácia vín s občerstvením vo vínnej pivnici za zvýhodnenú cenu 390 Sk / osoba (možno doobjednať na mieste).Tipy na výlety


„Znojemské historické podzemí (6,5 km)“


Znojemské podzemí je labyrint navzájom sa prepletajúcich podzemných chodieb, miestami až so štyrmi poschodiami nad sebou, o celkovom rozsahu cca 25 km. Do tajomna môžete nahliadnuť na nové prehliadkovej trase s rozprávkovým až hororovým ladením.„Termálne kúpele Laa (26,5 km)“


Termálne kúpele sa nachádzajú v Dolnom Rakúsku v mestečku Laa an der Thaya. Ponúka celoročné kúpanie a vyžitie pre deti i dospelých. Therme Laa ponúka vnútorný aj vonkajší termálny bazén s vírivkami, vodopády s teplotou 34 °C, vonkajší termálny bazén so slanou vodou s teplotou 36 ° C a vonkajší bazén pre aktívne plávanie s chladnejšou vodou. Therme Laa ponúka aj 90metrový nerezový tobogán, relaxačné miestnosti a saunový svet.


Poskytovateľ
HOTEL BAX*** - ZNOJMO
MIČURINOVA 4
Znojmo
669 02
tel.: +420 603/ 427556
Ďalšia dnešná zľava
Eko bavlnené ľahké vrecúška na chrbát od #naseslovenske
Ďalšia dnešná zľava
Teleskopický obušok
Ďalšia dnešná zľava
Bojnice v hoteli Regia*** s polpenziou, wellness i seniorským balíčkom
Ďalšia dnešná zľava
Hydratačný bedrový pás pre šport aj rekreáciu
Ďalšia dnešná zľava
Svietiaci LED budík s meniacimi sa farbami
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.