Dovolenka s polpenziou a fľašou kvalitného vína v Znojme

93.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
190.00 € 51% 97.00 €
zľava bola ukončená
1 objednávka
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Ak máte radi víno, chcelo by to si urobiť výlet na Moravu. Ubytujete sa v hoteli v Znojme, labužnícky si vychutnáte kvalitné víno na izbe a chutnú polpenziu. Vinársku dovolenku potom doplní možnosť ochutnávky a neobmedzená konzumácia vín v sklípku len za 390 Kč.


Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 20.06.2018 do 31.12.2018
 • Po obdržaní voucheru si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v hoteli e-mailom hotelbax@seznam.cz alebo na telefónnom čísle +420 603 427 556.
 • Po rezervácii termínu pobytu sa už reklamácia riadi podľa podmienok, ktoré si môžete vyžiadať e-mailom alebo telefónom daného podniku.
 • Deti: Pobyt nie je vhodný pre deti; len po dohovore.
 • Pes
 • malé plemená za 50 Kč/noc
 • veľké plemená za 100 Kč/noc
 • Rekreačný poplatok zahrnutý v cene
 • Voucher nemožno využiť 14.-16. 9., 28. 9.- 1. 10., 25.-28. 10. a 16.-18. 11. 2018.

Príplatky

 • V termínoch:
 • 1. 7.-3. 9. 2018 predstavuje 100 Kč/voucher
 • 5.-9. 9. 2018 predstavuje 500 Kč/voucher
 • 22.-31. 12. 2018 predstavuje 500 Kč/voucher
 • WIFI – zadarmo na hoteli
 • Parkovanie – zadarmo pri hoteli

Pokiaľ na dovolenku vyrazíte priamo za nosom, s najväčšou pravdepodobnosťou dorazíte do Znojma. Tunajšie víno a typické špeciality totiž voňajú už z diaľky. To sa v hoteli Bax *** niečo zase chystá.Hotel Bax *** zaujíma strategickú polohu v známej vinárskej oblasti. Nájdete ho v Oblekovice, ktoré sú okrajovou časťou Znojma, vďaka tomu nie je jeho okolia zahltené automobilmi. Blízkosť národného parku Podyjí z neho robí ideálny východiskový bod pre výlety na bicykli, pešie túry alebo poznávanie priľahlého dolnorakúskom či neďalekej Viedne.Hlavnou prioritou profesionálne vyškoleného personálu je vaša spokojnosť. Pobyt v hoteli sa preto pre vás určite stane príjemným zážitkom. Ubytovaní budete v niektorom z moderne zariadených izieb. Samozrejmosťou je kvalitné, útulné vybavenie, vlastná sprcha, WC a televízor so satelitným príjmom. Izby sú nefajčiarske.Súčasťou hotela je „reštaurácia“, kde si budete každý deň pochutnávať na lahodných raňajkách formou bufetu a večere výber z menu. Pred tým všetkým vás však čaká ešte welcome drink a tiež fľašu kvalitného vína. Tešiť sa môžete aj na poukaz do talianskej reštaurácie v hodnote 100 Sk pre 2.Aby vás pobyt čo najviac začaroval, vyraziť môžete aj do rakúskeho mestečka Laa an der Thaya, kde vás čaká zľava 10% na vstupenky do Termálnych kúpeľov Laa. Tiež môžete využiť možnosť posedenia, ochutnávky a neobmedzené konzumácia vín s občerstvením vo vínnej pivnici za zvýhodnenú cenu 390 Sk / osoba (možno doobjednať na mieste).Tipy na výlety


„Znojemské historické podzemí (6,5 km)“


Znojemské podzemí je labyrint navzájom sa prepletajúcich podzemných chodieb, miestami až so štyrmi poschodiami nad sebou, o celkovom rozsahu cca 25 km. Do tajomna môžete nahliadnuť na nové prehliadkovej trase s rozprávkovým až hororovým ladením.„Termálne kúpele Laa (26,5 km)“


Termálne kúpele sa nachádzajú v Dolnom Rakúsku v mestečku Laa an der Thaya. Ponúka celoročné kúpanie a vyžitie pre deti i dospelých. Therme Laa ponúka vnútorný aj vonkajší termálny bazén s vírivkami, vodopády s teplotou 34 °C, vonkajší termálny bazén so slanou vodou s teplotou 36 ° C a vonkajší bazén pre aktívne plávanie s chladnejšou vodou. Therme Laa ponúka aj 90metrový nerezový tobogán, relaxačné miestnosti a saunový svet.


Poskytovateľ
HOTEL BAX*** - ZNOJMO
MIČURINOVA 4
Znojmo
669 02
tel.: +420 603/ 427556
Ďalšia dnešná zľava
Digitálny LED budík s viacerými funkciami
Ďalšia dnešná zľava
Šikovný dámsky holiaci strojček YES!
Ďalšia dnešná zľava
SET na tvorbu 3D mihalníc, doprava zdarma
Ďalšia dnešná zľava
Dámske bambusové nohavičky INTIMIDAO
Ďalšia dnešná zľava
Star Shower - laserová dekoračná lampa
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.