Pokojný pobyt s raňajkami na okraji Prahy

29.90 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
69.00 € 57% 39.10 €
zľava bola ukončená
16 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Praha má veľa predností, ale pokoj a ticho medzi ne nepatrí. Teda za predpokladu, že sa chcete zdržiavať v jej centre. Ak sa však ubytujete na jej okraji, sen o pokojnej dovolenke začne nadobúdať reálne obrysy. Pripravená pre vás bude izba Romantic a na výlet do mesta sa posilníte pri raňajkách.


Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 19.09.2018 do 30.12.2018
 • Po obdržaní voucheru si čo najskôr e-mailom golem@golem-praha.cz zarezervujte termín pobytu v hoteli.
 • Po rezerváciu termínu pobytu sa už reklamácia riadi podľa podmienok, ktoré si môžete vyžiadať e-mailom či telefonicky v danom podniku (+420 777 079 445, +420 283 910 215).
 • Zrušenie či zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní vopred. Pri neskoršej zmene alebo nedostavenie sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.

Deti

 • do 3 rokov zdarma
 • od 3 do 12 rokov 370 Kč/osoba/noc
 • od 12 do 18 rokov 420 Kč/osoba/noc

Pes

 • Po predchádzajúcej dohode 100 Kč/deň

WiFi

 • zdarma na hoteli

Parkovanie

 • zdarma pri hoteli

Rekreačný poplatok

 • zahrnutý v cene

Naviac:

 • 1× poukaz na 150 Sk na večeru v Golemovo restaurantu (2× pri 3. a 4. variante)

Kým Golem bol stvorený ako ochranca ľudí, hotelu Golden Golem *** bolo do vienka dané starať sa o ľudské pohodlie a spokojnosť. Zvolil si k tomu perfektné útočisko na okraji Prahy, kam za vami nedoľahne žiaden lomoz ani strasti okolitého sveta.Hotel Golden Golem*** ponúka dvojlôžkové izby, ktoré sú vybavené klimatizáciou, štýlovým dubovým nábytkom, trezorom, minibarom, fénom a WiFi. Samozrejmosťou je TV/SAT s výberom filmových, športových, dokumentárnych a ďalších kanálov. Hotel si tiež dáva veľmi záležať na výbere posteľnej bielizne – užijete si pohodlie v luxusných obliečkach! Pri výbere varianty izby Romantic budete oslnení jeho romantickou výzdobou (2. a 4. variant).Ani váš žalúdok nepríde skrátka. Ráno si pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách a večer sa nasýtite vďaka poukazu v hodnote 150 Kč (2× pri 3. a 4. variante) do hotelového Golemovho restaurantu, ktorý je vyhlásený pre svoj príjemný interiér a milú obsluhu. Na vlastnej koži to spoznal aj bývalý prezident Václav Klaus, ktorý tu usporiadal rodinnú oslavu a ktorý býva tunajším vďačným stravníkom v čase nedeľných obedov.Ďalšou prednosťou je originálna obrazová výzdoba z rudolfínského obdobia. Hostia tiež oceňujú výbornú polohu, odkiaľ sú v centre Prahy za pár minút, a bezpečie ich vozov – hotelové parkovisko sa na noc zatvára.Tipy na výlety


River Boats Prague


Za každého obdobia je super skúsiť výlet loďou. Prejdete po Vltave na klimatizovaných lodiach Maria Croon alebo Czech Boat. Uvidíte tie najkrajšie pražské pamiatky zase z iného uhla a užijete si bohatý teplý a studený raut a živú hudbu.Centrum Prahy (12 km)


Prahu asi netreba obšírne predstavovať. Ale len pre pripomenutie – môžete sa prejsť na Pražský hrad, Malú Stranu, Staromestské námestie, Václavské námestie, k Národnému divadlu i múzeu, Tančícímu domu … Poznáte to, urobte päť krokov do akejkoľvek strany a pravdepodobne narazíte na nejakú tisícročnú historickú pamiatku, ktorú jazdia obdivovať milióny turistov z celého sveta.ZOO Praha (12 km)


ZOO v pražskej Troji láka návštevníkov už od roku 1931 a počas svojej histórie sa zaradila k tým najlepším ZOO na celom svete. Medzi jej najčastejšie navštevovanách obyvateľov patrí mláďa gorily nížinnej Ajab, korytnačky slonej Antonio a Eberhard, slon Max a tiež napríklad levy indickí Jamvan, Ginny a Suchi. Ale to je samozrejme len zlomok z celkového počtu zvierat, medzi ktorými si iste každý nájde svojho obľúbenca.Prokopské údolí (13 minút metrom z centra Prahy)


Ak budete mať už dosť hluku a všetkých tých ľudí v centre mesta, vydajte sa na krásnu prechádzku do Prokopského údolia. Vstupy do údolia nájdete na zastávkach metra B, napr. Nové Butovice alebo Jinonice. Potom už vás čaká len príjemná zhruba 6 kilometrová prechádzka prírodou, na ktorú inde v Prahe len tak nenarazíte.


Poskytovateľ
Hotel Golden Golem
Na Hlavní 21/71
Praha - Březiněves
182 00
tel.: +420 777 079 445
Ďalšia dnešná zľava
Pero so skrytým nožom
Ďalšia dnešná zľava
LED sviečky s pohyblivým plameňom 2 kusy
Ďalšia dnešná zľava
GPS Auto Tracker (sledovač pohybu polohy vozidla)
Ďalšia dnešná zľava
Okuliare na šoférovanie
Ďalšia dnešná zľava
BIT360 teleskopický šrobovák s automatickým vymienaním bitov
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.