Pobyt v Kremnických vrchoch v penzióne Horec

109.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
149.00 € 27% 40.00 €
zľava bola ukončená
16 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

Oddychujte v srdci prírody v penzióne Horec! 3 alebo 4 dňový pobyt v Kremnických vrchoch s polpenziou alebo plnou penziou teraz so skvelou zľavou! Príroda, turistika a veľa možností na výlety čaká len na Vás.

 • Pobytové balíčky v Kremnických vrchoch v penzióne Horec
 • Krásna príroda, priamo na turistických cestách

Kupón zahŕňa:

 • ubytovanie na 3 dni (2 noci)/ 4dni (3 noci) pre 2 osoby
 • polpenzia/plná penzia pre 2 osoby
 • welcome drink
 • parkovanie
 • Wifi
 • Horské lúky a bystriny s prekrásnou panorámou Veľkej Fatry a Nízkych Tatier
 • Ideálne miesto pre oddych a rekreáciu v každom ročnom období
 • Sieť značkovaných turistických chodníkov a lesných cestičiek

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 28.06.2018 do 22.12.2018
 • Počet poukazov na osobu nie je obmedzený!
 • Potrebná rezervácia vopred na tel. č.: 0903 400 459 alebo e-mailom na recepcia@penzionhorec.sk
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Rekreačný poplatok: 1 €/osoba/noc
 • Termín je potrebné si zarezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujú možnosť využitia kupónu vo Vami plánovanom termíne
 • Zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné nahlásiť min. 48 hodín pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
 • Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.


Ak ste zatúžili stráviť Vašu dovolenku v prekrásnom prostredí Kremnických vrchov, kde si vychutnáte peknú prírodu, príjemné prostredie a dokonalý relax, sú tu pre Vás pobytové balíčky v penzióne Horec! 3 alebo 4 dňový pobyt s polpenziou alebo plnou penziou teraz so skvelou zľavou! Príroda, turistika a veľa možností na výlety čaká len na Vás.Penzión Horec sa nachádza v peknom prostredí Kremnického pohoria v centre rekreačnej oblasti Králiky v nadmorskej výške 900 m. n. n., 14 km severozápadne od Banskej Bystrice. Vzhľadom na veľmi výhodnú geografickú polohu spĺňa podmienky ideálnej rekreácie po celý rok.Horské lúky a bystriny s prekrásnou panorámou Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, dokresľujú toto ideálne miesto pre oddych a rekreáciu v každom ročnom období. Poloha strediska zaručuje v zime stabilné snehové podmienky od konca decembra do polovice marca. K umocneniu príjemného zážitku z pobytu prispieva sieť značkovaných turistických chodníkov a lesných cestičiek. Sú využívané k peším túram, k jazde na bicykloch, alebo v zimnom období k túram na bežkách.
Penzión HOREC ponúka pohodlné ubytovanie v 2-,3 a 4-lôžkových izbách, 2 apartmánoch a mezonetovom apartmáne pre 11 osôb. Všetky izby a apartmány sú vybavené vlastnou toaletou a sprchovacím kútom, TV, kreslami s malým stolíkom. Ubytovacia kapacita penziónu je 45 lôžok a podľa potreby aj 20 prístelkov.
Penzión ponúka kaviarenskú a reštauračnú časť na školenia, firemné akcie, rodinné oslavy a iné stretnutia. Reštaurácia ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie – samozrejmosťou je možnosť výberu jedál z jedálneho lístka.


Relax


Fínska suchá sauna s horúcim vzduchom (90–100°C) organizmus prehreje a zbaví toxínov, nasleduje ochladenie v studenej vode a zaslúžený relax v odpočivárni. Vo fínskej saune nájdete horúce kamene, na ktoré sa občas nalieva voda, čím vzniká para, ktorá miestnosť zvlhčuje a zvyšuje pocit horúčavy. Výšku teploty si regulujeme aj tým, že sedíme na nižších alebo vyšších lavičkách.


Odporúčaná dĺžka saunovania: 8–12 min. Opakovanie: 2–3 x.


Kúpacie sudy sú určené pre rodiny s deťmi, ktoré chcú tráviť spoločné chvíle odpočinku, jednotlivcom k relaxácii pod šírim nebom, alebo kolektívom, ktorí sa chcú zabaviť netradičným štýlom.


Kúpací sud je v podstate z vonku drevená kaďa, zvnútra nerezová vložka, vykurovaná nerezovou pecou zabudovanou priamo vo vode. Priemer sudu je 2 m a je určený pre max. 6 osôb. Sud má zabudovanú pieskovú filtráciu a masážnu trysku. Vykuruje sa na teplotu 38–41 st. Pri tejto teplote pôsobí na telo ako sauna a vyžaduje si schladenie.Králiky sú ideálnym miestom pre turistov a to všetkých vekových kategóríí. Tí, ktorí obľubujú odporučané trasy, majú možnosť využiť označené chodníky, a to v každom ročnom období. Pre tých, ktorí sa nevedia dobre orientovať v neznámom teréne odporúčame používať označené chodníky, ktoré vedú tými najznámejšími miestami stredísk.Turista tak ušetrí čas a zbaví sa možných nepríjemností, ktoré vo väčšine prípadov pramenia zo vstupu na privátne pozemky, zo stretnutia so žívočíchmi, ktoré môžu byť za určitých okoloností nebezpečné alebo je možné dostať sa do terénu, pobyt v ktorom je život nebezpečný.

Poskytovateľ
PENZION HOREC - Králiky
Králiky
976 34
tel.: 0903 400 459
Ďalšia dnešná zľava
Náplasti proti komárom Zoom Happy Faces Edition
Ďalšia dnešná zľava
Bezdrôtový zvonček, rozsah 100 M
Ďalšia dnešná zľava
Ekologická pracia guľa ECOBALL
Ďalšia dnešná zľava
Šikovný elektrický pilník na chodidlá
Ďalšia dnešná zľava
Elektrický obedár na jedlo - aj do auta
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.