Originálne pexeso z vlastných fotografií

5.90 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
19.90 € 70% 14.00 €
zľava bola ukončená
12 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

V cene kupónu za 5,90 € je zahrnuté:

  • Fotopexeso zo 64 dielikov (32 párov) s rozmerom 5×5 cm tlačené na kvalitný 300 gr. papier. Zadná strana a krabička v rôznych motívoch, ktoré si zákazník zvolí.
  • Na prednú stranu krabičky si zákazník môže umiestniť vlastnú fotografiu a text.

Ak má byť fotopexeso spracované a doručené do 24. 12. 2018, je nevyhnutné zaslať objednávku najneskôr do 10. 12. 2018.

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 15.10.2018 do 28.02.2019
  • Pexeso s vlastnými fotografiami vytvoríte prostredníctvom programu, ktorý stiahnete zdarma na našej webovej stránke www.otomfotom.sk. Podporované operačné systémy: Win 7, Win 8, Win 8.1, Win 10. .NET Framework 3.5 vyžadovaný. Pre existujúcich zákazníkov stačí spustiť už nainštalovaný program, ktorý si stiahne update s novými akciovými produktami.
  • Môžete zvoliť osobný odber. Adresa odberného miesta je: Beki Design, s.r.o., Repíková 1, Košice-Šebastovce, počas pracovných dní od 8.00–16.00 hod.
  • Poštovné a balné v rámci SR 3,90 €. Tovar obdržíte v rámci Slovenska najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia objednávky. Poštovné zahŕňa maximálne 3 kusy fotopexesa. Poštovné platíte kuriérovi pri doručení.
  • Kód kupónu vložíte pri finalizácii objednávky do príslušného poľa pre zľavový kód alebo do poľa „komentár“. V prípade, že objednávka nebude v obsahovať platné číslo zľavového kupónu, zľava nebude započítaná.
  • V prípade technických otázok ohľadne programu pre stiahnutie, inštaláciu a odoslania objednávky zasielajte prosím Vaše podnety vrátane telefonického kontaktu na e-mail info@otomfotom.sk


Vaše fotky v zábavnej forme pexesa. Fotky, pozadia či zábavnú grafiku môžete pridávať tak na prednej aj na zadnú stranu. Veľkosť jednej kartičky je 5 cm.Prečo zanecháva pexeso ako na deti, tak i dospelých taký dojem? To je predsa jasné: pexeso s vlastnými motívmi nie je len veľmi originálny nápad na darček, ale aj skvelá zábava pre celú rodinu. Vytvorte si svoje foto-pexeso pomocou pár kliknutí na myš. Vždy dve kartičky majú rovnaký motív. V hre ide o to zapamätať si a nájsť dva rovnaké motívy. Vyhráva ten, kto nájde najviac párov. Ľahko pochopiteľné pre veľkých i malých.Pri hre znovu objavíte svoje fotky


Vami vytvorené kartičky môžu zobrazovať Vašich priateľov, veselé zvieratá, mestá či budovy – všetko z Vášho vlastného foto-archívu. Práve toto dodáva priebehu hry pri hľadaní párových kartičiek príjemné napätie. Intenzívne sa zaoberáte Vašimi fotkami a pripomínate si tým všetky nezabudnuteľné okamihy. Pexeso z vlastných fotiek precvičuje koncentráciu, trpezlivosť a rozvíja pamäť.

Poskytovateľ
Beki Design s.r.o.
Repíková 219/1
Košice - Šebastovce
Ďalšia dnešná zľava
Ľahké vrecúška na chrbát alebo bavlnené a jutové tašky
Ďalšia dnešná zľava
Super bezdrôtová nabíjačka
Ďalšia dnešná zľava
HD mini LED projektor
Ďalšia dnešná zľava
Elektrostimulačná náplasť pre rast svalstva
Ďalšia dnešná zľava
Set Kosmodisk Classic za super cenu!
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.