Originálne pexeso z vlastných fotografií

5.90 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
19.90 € 70% 14.00 €
zľava bola ukončená
12 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

V cene kupónu za 5,90 € je zahrnuté:

  • Fotopexeso zo 64 dielikov (32 párov) s rozmerom 5×5 cm tlačené na kvalitný 300 gr. papier. Zadná strana a krabička v rôznych motívoch, ktoré si zákazník zvolí.
  • Na prednú stranu krabičky si zákazník môže umiestniť vlastnú fotografiu a text.

Ak má byť fotopexeso spracované a doručené do 24. 12. 2018, je nevyhnutné zaslať objednávku najneskôr do 10. 12. 2018.

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 15.10.2018 do 28.02.2019
  • Pexeso s vlastnými fotografiami vytvoríte prostredníctvom programu, ktorý stiahnete zdarma na našej webovej stránke www.otomfotom.sk. Podporované operačné systémy: Win 7, Win 8, Win 8.1, Win 10. .NET Framework 3.5 vyžadovaný. Pre existujúcich zákazníkov stačí spustiť už nainštalovaný program, ktorý si stiahne update s novými akciovými produktami.
  • Môžete zvoliť osobný odber. Adresa odberného miesta je: Beki Design, s.r.o., Repíková 1, Košice-Šebastovce, počas pracovných dní od 8.00–16.00 hod.
  • Poštovné a balné v rámci SR 3,90 €. Tovar obdržíte v rámci Slovenska najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia objednávky. Poštovné zahŕňa maximálne 3 kusy fotopexesa. Poštovné platíte kuriérovi pri doručení.
  • Kód kupónu vložíte pri finalizácii objednávky do príslušného poľa pre zľavový kód alebo do poľa „komentár“. V prípade, že objednávka nebude v obsahovať platné číslo zľavového kupónu, zľava nebude započítaná.
  • V prípade technických otázok ohľadne programu pre stiahnutie, inštaláciu a odoslania objednávky zasielajte prosím Vaše podnety vrátane telefonického kontaktu na e-mail info@otomfotom.sk


Vaše fotky v zábavnej forme pexesa. Fotky, pozadia či zábavnú grafiku môžete pridávať tak na prednej aj na zadnú stranu. Veľkosť jednej kartičky je 5 cm.Prečo zanecháva pexeso ako na deti, tak i dospelých taký dojem? To je predsa jasné: pexeso s vlastnými motívmi nie je len veľmi originálny nápad na darček, ale aj skvelá zábava pre celú rodinu. Vytvorte si svoje foto-pexeso pomocou pár kliknutí na myš. Vždy dve kartičky majú rovnaký motív. V hre ide o to zapamätať si a nájsť dva rovnaké motívy. Vyhráva ten, kto nájde najviac párov. Ľahko pochopiteľné pre veľkých i malých.Pri hre znovu objavíte svoje fotky


Vami vytvorené kartičky môžu zobrazovať Vašich priateľov, veselé zvieratá, mestá či budovy – všetko z Vášho vlastného foto-archívu. Práve toto dodáva priebehu hry pri hľadaní párových kartičiek príjemné napätie. Intenzívne sa zaoberáte Vašimi fotkami a pripomínate si tým všetky nezabudnuteľné okamihy. Pexeso z vlastných fotiek precvičuje koncentráciu, trpezlivosť a rozvíja pamäť.

Poskytovateľ
Beki Design s.r.o.
Repíková 219/1
Košice - Šebastovce
Ďalšia dnešná zľava
Zateplené SLOVENSKÉ legíny s folklórnymi motívmi od #naseslovenske
Ďalšia dnešná zľava
Mega Fit Leggings – legíny s účinkom proti celulitíde
Ďalšia dnešná zľava
Budík s projekciou nočnej oblohy
Ďalšia dnešná zľava
Inteligentné hodinky Smart Watch s možnosťou volania
Ďalšia dnešná zľava
Magnetické sieťky proti hmyzu na dvere a okná, doprava v cene
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.