Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Bezpečnostná peňaženka a nabíjačka v jednom

Dostupné varianty:
zľava 48 %

Popis

Dobite si telefón, kedykoľvek to potrebujete! Card Guard Power Wallet je bezpečnostná peňaženka a nabíjačka v jednom. Výnimočné na Card Guard Power Wallet je nielen to, že jej pomocou môžete dobiť svoj smartfón, ale aj všetky malé elektronické prístroje. Okrem toho v nej môžete uskladniť hotovosť, kreditné a bankomatové karty a tie budú absolútne v bezpečí.

Card Guard Power Wallet má zabudovanú ochranu RFID - vďaka tomu bude odcudzenie vašich dát prakticky nemožné. Nabitá batéria vašej Card Guard Power Wallet dobije váš smartfón, v závislosti od druhu, 1 až 2 krát, a zabezpečí dostatočné množstvo energie. Batériu môžete dobíjať podľa potreby. Vaša Card Guard Power Wallet je extrémne ľahká, odoláva teplu a chladu, je vodeodolná a rezistentná voči mechanickým poškodeniam.


-bezpečnostná peňaženka a vysokovýkonná nabíjačka pre všetky druhy smartfónov a malých elektronických prístrojov -ochráni vaše karty pred odcudzením dát, vďaka ochrane RFID -plná nabíjačka dobije váš smartfón, v závislosti od typu, 1 až 2 krát -ľahká, odolná voči teplu, chladu, vode a mechanickým poškodeniam

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac