Štúdia AFLA Podhájska s platnosťou do 10/2019

59.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
98.00 € 40% 39.00 €
zľava bola ukončená
18 objednávok
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

zahŕňa:

 • ubytovanie podľa zvolenej varianty
 • poplatky za el. energiu a vodu
 • posteľná bielizeň
 • záverečné upratovanie
 • zdarma: parkovanie, Wi-Fi pripojenie
 • 10% zľava na celodennú stravu priamo v areály termálneho kúpaliska
 • 20% zľava do Rímskych kúpeľov (40% zľava pri pobyte na 7 nocí)

Doplatky (platia sa pri nástupe):

 • miestny poplatok: 0,50 €/osoba/noc
 • pobyt so psom: 3 €/deň
 • ďalšie dieťa nezahrnuté v zľave: dieťa do 3 rokov zadarmo, dieťa od 3 do 17 rokov: 5 €/noc

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 15.10.2018 do 22.10.2019
 • po kliknuti na tlačítko KÚPIŤ zvoľte variantu
 • Cena 3 a 2 noci je rovnaká. Pobyt na 2 noci končí o 17 hodine.
 • nástup na pobyt je v sobotu, nástup na krátky pobyt je tiež v sobotu alebo dohodou v piatok až utorok podľa obsadenosti
 • nástup na pobyt od 10:00 do 14:00 hod., ak sa nedohodne inak
 • pred príchodom je potrebné cca 2 – 3 hod. vopred zavolať a oznámiť čas nástupu na pobyt
 • ukončenie pobytu do 10:00 hod., ak sa nedohodne inak


Pre dokonalý relax nemusíte jazdiť až k Mŕtvemu moru. Rovnaké regeneračné účinky má totiž liečivá voda v Podhájskej. Vyberte si svoj ideálny pobyt v rekreačných zariadeniach Alfa a užite si 20 – 40% zľavu do kúpeľov a 10% zľavu na stravu.



Štúdiá ALFA Podhájska Vám ponúkajú ubytovanie na skok od termálneho kúpaliska Podhájska.

Dovolenka v penzióne

Penzión Alfa leží priamo v centre Podhájskej a k známemu termálnemu kúpalisku dorazíte v priebehu 10 minút chôdze.




Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením (WC, sprcha), farebným TV, kuchynským kútom so základným kuchynským vybavením, chladničkou, taniere, príbory, šálky atd.. Vďaka ubytovaniu v štúdiách budete mať dostatok pokoja a výdatne si tak počas svojej dovolenky oddýchnete.




K dispozícii je i vonkajšie záhradné sedenie s krbom a ohniskom. Parkovanie je možné priamo pri rekreačnom zariadení ALFA – uzatvorený priestor len pre ubytovaných klientov.




Obec Podhájska sa nachádza na južných výbežkoch Pohronskej pahorkatiny v nadmorskej výške 170 metrov nad morom. Najvyššia nadmorská výška je 288 m n.m a najnižšia je 161 m n.m. Patrí do Novozámockého okresu a do Nitrianskeho kraja. Leží na železničnej trati medzi Levicami a Šuranmi. Susedí s obcami Trávnica, Radava, Pozba, Veľké Lovce.



Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska (106 kilometrov od Bratislavy, v trojuholníku Bratislava, Nitra, Levice) s jedinečnou termálnou mineralizovanou vodou, ktorá má priaznivé liečebné účinky. Nachádza sa tu jediný slaný termálny prameň v strednej Európe.



Slaný prameň je svetovým unikátom s blahodárnymi účinkami na celý organizmus. Podrobná štúdia dokázala, že má hlbší a stálejší regereneračný efekt, než voda z MŔTVEHO MORA. Liečivé účinky mineralizovanej slanej vody pomáhajú ľuďom s problémami: pohybového ústrojenstva, dýchacích ciest, pri ochoreniach zažívacieho traktu, astmy, štítnej žľazy, podporuje doliečenie zlomenín a zmierňuje bolesti kĺbov a iné bolesti reumatického pôvodu. Lieči aj ekzémové ochorenia vrátane lupienky a iné kožné ochorenia.

Pri hromadnom kúpaní nevznikajú žiadne ochorenia, nakoľko táto voda všetky vnesené baktérie ihneď likviduje a nedovoľuje ich množeniu.

Rímske kúpele

Jedinečnosť Rímskych kúpeľov spočíva vo výlučnom využití pravej termálnej vody zo žriedla Podhájska. Termálna voda zo žriedla Podhájska má blahodarný účinok na celý ľudský organizmus, pomáha aj pri širokom spektre zdravotných problémov, ako sú napríklad: astma, kožné problémy (ekzémy, vyrážky,…), ochorenia pohybového ústrojenstva, doliečovanie zlomenín, choroby dýchacích ciest…



V priestoroch Rímskych kúpeľov nájdete veľký sedací bazén s termálnou vodou, jacuzzi, bublinkový Kleopatrin kúpeľ, sauny (bylinková, soľná, slovenská, fínska), manikúru, pedikúru, kozmetiku, masáže, vaňové kúpele a mnoho ďalšieho.

Poskytovateľ
Štúdiá Alfa Podhájska
Belecká ulica 713/72
Podhájska
tel.: +421 903 381 689
Ďalšia dnešná zľava
Wellness pobyt s masážami v luxusnom GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO Piešťany
Ďalšia dnešná zľava
DVR slnečné okuliare s mikro kamerou a slotom na SD karty
Ďalšia dnešná zľava
10 svietiacich bavlnených gulí-dekorácia pre každý domov
Ďalšia dnešná zľava
Detský kufor a batoh v jednom
Ďalšia dnešná zľava
Pánske boxerky Calvin Klein 3ks
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.