Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Mobilný telefón pre deti prehráva pesničky, svieti a naučí vaše deti angličtinu hravou formou

Dostupné varianty:
zľava 50 %
zľava 50 %
zľava 50 %

Popis

Najväčšie prekvapenie pod vianočným stromčekom Odborníkom sa doteraz nepodarilo zhodnúť na tom, kedy je ten správny čas na prvý mobil pre dieťa. My tvrdíme, že ten čas je práve teraz. Predstavte si tú explóziu radosti pod vianočným stromčekom, keď si váš drobec rozbalí svoj prvý telefón, ktorý svieti, rozpráva príbehy, opakuje zvuky a vyhráva pesničky.

Síce sa vám z neho deti nedovolajú, no môžu si hravou formou osvojiť angličtinu - mobil sa prihovára práve v tomto jazyku pomocou jednoduchých textov. Vyberte si z obľúbených rozprávkových motívov Ľadového Kráľovstva, Talking Tom, Minecraft alebo Máša a medveď a prichystajte vašej ratolesti naozajstné vianočné prekvapenie!


-zľava na detský mobilný telefón s rôznymi motívmi -pesničky, rozprávky a uspávanky v angličtine -naučte deti angličtinu hravou formou -ide o hračku, nie o skutočný mobilný telefón -ideálny darček pre vaše deti

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac