Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Eko bavlnené ľahké vrecúška na chrbát od #naseslovenske

Dostupné varianty:
zľava 46 %
zľava 46 %
zľava 46 %
zľava 46 %

PopisChystáte sa na turistiku, výlet alebo len prechádzku? Zoberte si vaše maličkosti a zbytočne neplňte svoje vrecká. Praktické vrecúška na chrbát sú to najlepšie, čo si môžete vziať. Vyrobené sú zo 100 % bavlny a okrášlené potlačou v rôznych motívoch. Projekt **#naseslovenske** má za cieľ podporovať šikovných ľudí pôsobiacich na Slovensku, lokálnu tvorbu, aktívny životný štýl, inšpirovať k turizmu a spoznávaniu našej krajiny. Jednoducho poukázať na to pekné, **naše slovenské**.
**Dostupné varianty:**
- *s tebou až na kraj sveta*

- *dobrodružstvá napĺňajú dušu*


- *#naseslovenske*

- *ffolklórna ovečka*

- *čičmany*- **DOSTUPNÉ VARIANTY:** - s tebou až na kraj sveta - dobrodružstvá napĺňajú dušu - #naseslovenske - folklórna ovečka - čičmany **Do poznámky pri objednávke napíšte názov varianty** - Originálny dizajn, slovenské prevedenie, osobný prístup: Predstavujeme značku **#naseslovenske** - Každý, kto má našu krásnu krajinu v srdci, môže teraz kus z nej držať aj v ruke!

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac