GPS Auto Tracker (sledovač pohybu polohy vozidla)

49.99 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
99.90 € 50% 49.91 €
zľava bola ukončená
1 objednávka
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

 • Ochrana vozidla pred odcudzením
 • Sledovanie pohybu vozidla Vašich vozidiel
 • Sledovanie v reálnom čase na internete


Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 07.02.2019 do 31.05.2019
 • Maximálny počet kupónov na osobu: 10
 • Počet kupónov v akcii: 1000
 • Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude automaticky zaslaný do 10 pracovných dní od obdržania kupónu.
 • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavaprevas@gmail.com
 • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe prevodom alebo kartou je zdarma ( slovenská pošta )

Predstavujeme auto GPS tracker pre globálne sledovanie výskytu a pohybu v reálnom čase, zo záznamu a pre bezpečnosť vozidiel.Vďaka tomuto GPS trackeru môžete sledovať výskyt a pohyb vozidla prostredníctvom SMS alebo online monitoringu (internetová mapa), vďaka čomu získate úplné a podrobné informácie potrebné pre optimalizáciu a kontrolu akéhokoľvek logistického procesu, čím vám výrazne šetrí čas a peniaze. Súbežne s tým získate kompletný informačný a dôkazový materiál o výskyte a pohybe monitorovaného vozidla.Kompletné špecifikácie GSM GPS lokátor TK103B je profesionálne zariadenie (GPS Tracker),

ktoré vám v prípade odcudzenia vášho vozidla v pravidelných intervaloch alebo na vyžiadanie zasiela SMS so súradnicami polohy vášho vozidla. SMS obsahujú hyperlink, tzn. priamo vo vašom smartfóne sa vám po kliknutí na hyperlink zobrazí mapa s polohou vášho vozidla (podmienkou je mať k dispozícii dátové služby u vášho mobilného operátora).

TK103B je ďalej schopný ukladať body trasy jázd vozidla na microSD kartu (lokátor obsahuje slot na micro SD kartu). Zariadenie je ďalej schopné (s prídavnými komponentmi) na diaľku zastaviť prívod paliva do motora – pre páchateľa unikajúceho s vašim vozidlom sa jedná o vážnu prekážku. TK103B je tiež vybavený externým mikrofónom pre prípadný odposluch interiéru vozidla na diaľku.

Výpočet niektorých z mnohých funkcií TK103B:

 • Zaslanie SMS s hyperlinkom do mapy a súradnicami na vyžiadanie
 • Zasielanie SMS v nastavenom intervale
 • Zaslanie SMS pri vyjdenie vozidla z tzv. Geo-Fence (z pomyselnej ohrady), ktorú si môžete

pred nastaviť. S touto funkciou TK103B fakticky plní úlohu autoalarmu

 • SMS s upozornením na pohyb vozidla
 • Otrasový snímač
 • Mnoho ďalších voliteľných funkcií

TK103B je možné inštalovať na skryté miesto vo vozidle, externá anténa GPS sa k TK103B pripája káblikom, to isté platí pre externú anténu GSM a mikrofón. TK103B obsahuje záložnu Li-Ion batériu, ktorá zaistí funkčnosť lokátora aj v prípade ak by páchateľ odpojil autobatériu vo vozidle.

Ak si spomínate na množstvo reportáží v TV správach, kedy policajná hliadka zadržala „podozrivé“ vozidlo aj s páchateľom, v skutočnosti sa veľakrát išlo o situáciu, keď páchateľ unikal s práve odcudzeným vozidlom a majiteľ vďaka nainštalovanému GSM GPS lokátora bol informovaný o trase unikajúceho páchateľa a túto informáciu odovzdal polícii.

GSM GPS lokátor TK103B je vysoko efektívne riešenie zabezpečenia vášho vozidla, kedy v krajnom prípade si svoje vozidlo môžete vyhľadať aj sám a jednoducho s ním opäť odídete domov. Eventuálne si na diaľku vo svojom vozidle vypnete prívod paliva (z hľadiska bezpečnosti dopravy je vhodné, aby ste na prijatých SMS videli, že vozidlo pred vypnutím prívodu paliva stojí / parkuje).

Technické parametre: GSM pásma: 850/900/1800/1900 MHz presnosť GPS: 5 až 20 m 2D RMS (v závislosti na umiestnení externej GPS antény a výhľadu na oblohu) napájanie: 12 V alebo 24 V (autobatérie) záložné vstavaná batéria: 3,7 V 1000 mAh rozsah pracovných teplôt: –20 ° C až + 55 ° C rozmery: 103×54×34 mm

Obsah balenia: GSM GPS lokátor diaľkový ovládač (kľúčenka) 1 ks externá GPS anténa s káblikom externá GSM anténa s káblikom externý mikrofón s káblikom relé (pre prerušenie dodávky paliva do motora na diaľku) elektroinštalačné kabeláž (zväzok) CD softvér

Poskytovateľ
Alpha shop s.r.o.
Pribinove sady 30/9
Nová Dubnica
01851
tel.: 0911199288
Ďalšia dnešná zľava
Očný masážny prístroj BRIGHT LOOK
Ďalšia dnešná zľava
BIT360 teleskopický šrobovák s automatickým vymienaním bitov
Ďalšia dnešná zľava
Praktická vrecková mini-váha 200g [presnosť až 0,01g]
Ďalšia dnešná zľava
Praktická a ľahko zložiteľná vychádzková palica pre seniorov
Ďalšia dnešná zľava
Dekoračný kameň na úschovu kľúčov
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.