Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Bezpečnostný kamerový systém so 4 kamerami

Dostupné varianty:
zľava 56 %

Popis

Tento CCTV systém s 4-kanálovým nahrávaním v reálnom čase 24/7 s 4mi kamerami vhodnými do interiéru aj exteriéru s nočným videním. Kamerový systém DVR vám spoľahlivo ochráni Váš majetok. Ku kamerovému systému je možné dokúpiť HDD, kde sa zaznamenané videá budú uchovávať pre ďalšiu kontrolu. DVR zariadenie podporuje možnosť napojenia na internetovú sieť, kedy po správnom napojení môžete záznam z kamier sledovať na svojom mobilnom telefóne.

DVR nahráva záznam na Harddisk so SATA portom (Harddisk nieje súčasťou balenia). Záznamový rekordér, v ktorom sa všetko spája dohromady, má v zásobe niekoľko zaujímavých funkcií. Na dlhodobé uchovanie záznamu je vhodné zaobstarať pevný disk s dostatočnou kapacitou (maximálne však 2,5 TB).

Vlastnosti: - 4 ks farebné kamery s 24 infra LED, 4x15m káble, snímanie. 4xBNC video, 1xRCA audio vstup. Obraz: 1xBNC. Zvuk: 1xRCA. H.264 . sieť.: LAN, WAN a ADSL dinam. IP sieť. TCP/IP, PPPoE, DHCP, DDNS -4 ks 600 TV farebná CMOS kamera, 24 infra LED, do interiéru aj do exteriéru. 30 m videnie v úplnej tme. Pracovná teplota: od -10 °C do 50 °C. - prístup v reálnom čase prostredníctvom Internetu a cez mobilné telefóny 6 funkcií: nahrávanie, prehrávanie, prenos cez internet, zalohovanie, prenos cez sieť, sledovanie cez mobilný telefón.Podporuje Window Mobile, Symbian, Android, iPhone, BlackBerry - Ovládanie: diaľkové ovládanie, myš. 2 ks USB port: myš, pendrive. 1 kanálový hlasový záznamník. 4 kanálové nastevenie obrazu. Mobilný prístup. - Obnova obrazu.: CIF PAL 100fps/4 kanálový. Viacstupňová detekcia pohybu. Grafické OSD menu. Systém je heslom chránený


-Obsah balenia: - 1ks 4-kanálový H.264 Sieťový Digitálny Video Rekordér - 4ks Farebné kamery do interiéru aj do exteriéru - 4 ks Upevňovacia súprava - 4ks 15m kábel - 1ks USB myš k DVR

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac