Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Bezdrôtová optická myš v tvare pera.

Dostupné varianty:
zľava 52 %

Popis

Bezdrôtová optická myš v tvare pera je myš, ktorú držíte ako pero. Ergonomický tvar z neho robí pohodlnú alternatívu pre tých, ktorí majú artritídu alebo bolesť rúk. Jednoducho zapojte prijímač do portu USB v zariadení. Neexistuje žiadny komplikovaný softvér na inštaláciu, takže ho môžete okamžite začať používať. Vylepšená optická technológia vám umožní pracovať na ľubovoľnom povrchu … bez podložky pod myš!
Napíšte, kliknite a prstom s neuveriteľnou presnosťou a presnosťou. Zabudovaný posúvač umožňuje ľahko prechádzať aj stránky. Používajte ho na stolných počítačoch, prenosných počítačoch a tabletoch. Okrem toho funguje až od 900 cm, takže ho môžete používať kdekoľvek v miestnosti.


-Nová optická myš s ergonomickým dizajnom pera -Pracuje na akomkoľvek povrchu s presnou presnosťou -Komunikuje od vzdialenosti až 900 cm . -Kompatibilné so stolnými počítačmi, prenosnými počítačmi a tabletami cez USB -Žiadny softvér na inštaláciu – jednoducho zapojte prijímač do portu USB -Poskytuje vám lepšiu kontrolu a presnosť -Napíšte, kliknite, prejdite prstom alebo použite koliesko na posúvanie -2-v-1 dizajn – otočte a používajte ako stylus -Skvelé pre ľudí s artritídou a bolesťou zápästia -Pracuje so všetkými zariadeniami PC, Tablet a OS s portom USB -Podporuje Android / Linux / Mac OS / Windows ME / NT / 2000 / XP / Vista / Windows 7/8/10 -3-rozlíšenie Nastaviteľné: 800/1200/1600 dpi - 2.4GHz bezdrôtové pripojenie -Obsahuje myš v tvare pera, USB prijímač a bonusový stojan.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac