Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Budík s projekciou nočnej oblohy

Dostupné varianty:
zľava 34 %

Popis-MODE: prepínanie medzi režimom času, budíka a odpočítavania (od 23:59:59 do 00:00:00) -SET: nastavenie času, dátumu, budíka a odpočítavania prepínanie medzi jednotlivými hodnotami, samotné nastavenie pomocou tlačidiel UP a DOWN -TIME: časovač prehrávania melódie a projekcie (možnosť zvoliť 10, 20, 30, ..... 60 minút) -SOUND: voľba melódie – 5 prírodných zvukov a 6 klasických pesničiek -UP a DOWN: funkčné tlačidlá pre nastavenie hodnôt času a dátumu, budíka a odpočítavania -Plynulé prehrávanie melódií z dvoch reproduktorov na bokoch prístroja. -Budík funguje na 3 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia). -Rozmery: 10×10×8,5 cm (V x Š x H)


Doprajte sebe aj svojim deťom nerušené zaspávanie pod hviezdnou oblohou, a pritom v pohodlí vašej domácnosti. Multifarebná projekcia môže byť podfarbená relaxačnou hudbou pre dokonalý oddych na konci náročného dňa. S budíkom a ukazovateľom teploty. MODE: prepínanie medzi režimom času, budíka a odpočítavania (od 23:59:59 do 00:00:00) SET: nastavenie času, dátumu, budíka a odpočítavania – prepínanie medzi jednotlivými hodnotami, samotné nastavenie pomocou tlačidiel UP a DOWN

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac