Donovaly pre 4 osoby za 119 eur s extra dlhou platnosťou do 31.10.2019

119.00 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
150.00 € 21% 31.00 €
zľava bola ukončená
4 objednávky
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

 • ubytovanie v apartmánovom dome ALMET
 • na výber 3, 4, 5 alebo 7 dňový pobyt
 • apartmán s rozlohou 50 m, nachádzajúci sa len pár krokov od parku Snow Donovaly, v oblasti, kde si môžete vychutnať lyžovanie, turistiku a mnoho ďalších atrakcii
 • bezplatne parkovanie pred apartmánovým domom
 • miestne poplatky v cene
 • bezplatne wifi pripojenie v celom objekte
 • hygienické potreby, ručník a osuška pre každú ubytovanú osobu k dispozícií na apartmáne

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 28.04.2019 do 31.10.2019
 • Maximálny počet kupónov na osobu: 25
 • Počet kupónov v akcii: 100
 • pred zakúpením u si overte dostupnosť termínov na recepcii
 • potrebná rezervácia pobytu vopred na telefónnom čísle: +421 911 539 911, pri rezervácii uveďte číslo a heslo voucheru
 • termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia u vo Vami plánovanom termíne


Apartmán Almet Donovaly sa nachádza na Donovaloch, len pár krokov od parku Snow Donovaly, v oblasti, kde si môžete vychutnať lyžovanie, pešiu turistiku, bobovú dráhu či detskú atrakciu Habakuky. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie pred apartmánom.Apartmán má 50m, spálňu, kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii je satelitná TV.

Horská obec Donovaly sa nachádza severne od Banskej Bystrice vo vzdialenosti 26 km v nadmorskej výške 960 metrov medzi pohoriami Veľká Fatra a Starohorské vrchy. Obec tvoria vlastné Donovaly a 7 ďalších osád: Sliačany, Hanesy, Mišúty, Mistríky, Polianka, Bully a Močiar. V obci je významné lyžiarske stredisko. Každoročne od roku 1992 sa tu konajú preteky psích záprahov.Obľúbené miesto zimného odpočinku a zábavy na lyžiach či snowboarde PARK SNOW Donovaly sa v lete premieňa na adrenalínové centrum zábavy Fun Arénu Donovaly so svojou najväčšou atrakciou – tobogánovou bobovou dráhou, lanovým centrom a lezeckou stenou (najväčšími svojho druhu na Slovensku), bungee trampolínami, 8-stanoviskou trampolínou, detským lanovým centrom a nafukovacím hradom. Toto všetko len 300 m od apartmánu.Tipy v okolí:


Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.Vrch Zvolen sa týčí nad turistickým strediskom Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a okrem peších trás z Donovál sa sem dostanete aj lanovkou. Možno z neho pozorovať hlavný hrebeň Veľkej Fatry, časť Nízkych Tatier a za veľmi dobrej viditeľnosti aj Vysoké Tatry.Rezort Gothal leží v krásnom horskom prostredí pri obci Liptovská Osada. V komplexe sa nachádza celoročne otvorený vodný svet s krytým nerezovmý 25-metrovým plaveckým bazomn, relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.Habakuky – jedinečná rozprávková dedinka. Na Donovalcoch nájdete rozprávkový svet, kde môžete stretnúť napríklad Nebojsu, Zlatú priadku, Veterníka, ale aj veľa ďalších rozprávkových hrdinov.Areál Habakuky ponúka široké možnosti pre celoročné rekreačné aktivity pre malých aj veľkých.


Poskytovateľ
Nemesis Corp. s.r.o.
1.mája 166/5
Trenčín
911 01
tel.: +421 911 539 911
Ďalšia dnešná zľava
3 objektívy pre mobilný telefón s 10 násobným zväčšením
Ďalšia dnešná zľava
Veľký dinosaurus, chodí, kladie vajcia, vydáva zvuky
Ďalšia dnešná zľava
Ľahké vrecúška na chrbát alebo bavlnené a jutové tašky
Ďalšia dnešná zľava
Čistiace návleky 2kusy
Ďalšia dnešná zľava
Náplaste na redukciu brušného tuku
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@jozko.sk alebo použite kontaktný formulár.