Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Ochladzovač vzduchu Arctic so vstavaným led osvetlením so 7 farbami

Dostupné varianty:
zľava 56 %

Popis

Zostaňte ochladený kdekoľvek a kedykoľvek. Ideálne pre camping, kancelárske priestory, domáce zvieratá, deti alebo pre tých ktorí chcú ochladiť svoj osobný priestor. Kompaktný, ekologický osobný klimatizátor, ktorý vás udrží pohode! Chladí, zvlhčuje a čisti prachové častice, aby bol lepší vzduch! Jednoducho naplňte vodou, zapojte ho do ľubovoľnej štandardnej zásuvky alebo USB portu a vychutnajte si to! Je to odparovací vzduchový chladič, ktorý vám umožní vytvoriť si vlastné osobné chladné prostredie!

Umožňuje vám ochladiť jednu miestnosť bez toho, aby ste museli zbytočne ochladzovať po celom dome. Ešte lepšie, je to malé, kompaktné a prenosné. To znamená, že nezabezpečuje miestnosť ako typický ventilátor.. Jednoducho zapojte ho do steny alebo do výstupu USB, pridajte vodu do chladiacej nádrže a udrží chladiť až 5 hodín!

AKO TO FUNGUJE: Pracuje na sile odparovania vody, odoberá horúci a suchý vzduch a robí ho chladným a vlhkým – najjednoduchšou a najefektívnejšou chladiacou technológiou. Arctic Air j nepotrebuje žiadne iné toxické chladiace média. Nie je to len bezpečné, ale ekologické! Ostatné systémy AC používajú veľa energie na to, aby ochladili celý dom alebo budovu, čo je veľmi nákladné! Môže byť napájaný z USB portu.

Tento osobný vzduchový chladič skutočne ochladzuje vzduch okolo vás, kde to najviac potrebujete pri použití veľkosti a spotreby energie malého ventilátora! Jeho elegantný kompaktný dizajn je ideálny pre váš stôl, nočný stolík alebo konferenčný stolík – všade tam, kde ho potrebujete! Je to skvelé pre čítanie , pracovné, , kancelárie, domáce kancelárie, kempingy, pracovné priestory, , pivnice, garáže a ďalšie! Je to dokonca výhodný pre cestovanie! Balík obsahuje: -1 x chladič osobného vzduchu -1 x kábel USB


-Chladí a osviežuje, pričom je energeticky účinný ako ventilátor -Je ekologický nepotrebuje žiadne iné toxické chladiace média -Prenosný a ľahký, vychladí akýkoľvek individuálny priestor, ktorý sa vám páči -Nádrž na vodu vydží až 5 hodín -Vstavané osvetlenie LED – 7 rôznych farieb s možnosťou farebného cyklu

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac