Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Glowpad- svetielkujúca kresliaca tabula pre deti

Dostupné varianty:
zľava 57 %

Popis

Kresliaca tabuľka, ktorá svieti a mení 7 rôznych farieb. Užite si spustu zábavy s magickou s tabuľkou na obkresľovanie. Umelecká súprava, ktorá vdýchne maľovkám detí kúzelnú iskru. Naučte sa kresliť krásne obrázky s pomocou priložených šablón, alebo si vymyslite svoje vlastní originálne obrázky. Tabuľku je možné opätovne používať. Prevádzka: 3× AAA (nie sú súčasťou).

Nakresli obrázok modrou a ružovou fixkou, zapni svoj ​​nový Glow Pad a pozeraj sa, ako sa ti obrázok mení pred očami. Glow Pad v dizajne moderných tabletov svieti 7 rôznymi svetlami, medzi ktorými si môžeš ľubovoľne prepínať. Alebo si nastav plynulé prepínanie farieb. Každá časť obrázka (podľa farby fixy, ktorú na obrázok použiješ) naviac svieti inak! Skvelá hračka pre každého kto miluje maľovanie pod perinou! Vhodné pre deti od 3 rokov.


-Materiál: ABS, PMMA, PCB -Doporučený vek: 3+ -Obsah balenia: -Tabuľka -Fixky -Čistiaca handrička -Predlohy

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok jozko.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac